Енергоатом
Енергоатом Економічна правда

"Енергоатом" і порожнеча: чи вистоїть компанія в "енергетичних війнах" – "Час: Online"

Читайте по-русски
У вівторок, 17 листопада, о 13:15 в ефірі програми "Час: Online" на "5 каналі" з віцепрезидентом "Енергоатому" Германом Галущенком поговоримо про шляхи виходу з енергетичної кризи

Державна компанія НАЕК "Енергоатом" виробляє понад 50% електроенергії країни. Водночас дискримінаційні умови ринку щодо державних компаній призвели до того, що учасники ринку заборгували "Енергоатому" понад 24 млрд грн. Для високотехнологічної компанії, яка повинна обслуговувати та забезпечувати роботу вітчизняних АЕС, така сума боргового навантаження становить стратегічні ризики. Які причини такого критичного стану енергогенеруючої компанії та чи є вихід із цієї кризи?

  • Чи впливає на плани "Енергоатому" запуск Білоруської АЕС? Якщо так, то яким чином?
  • Чи затребувана електроенергія українських АЕС у країнах Європи?
  • Скандал навколо імпорту електроенергії з Росії. Чи справді Україна потребує імпорту електроенергії з-за кордону?

На всі ці та багато інших цікавих запитань у вівторок, 17 листопада, о 13:15 відповість віцепрезидент ДП "НАЕК "Енергоатом" Герман Галущенко.

Тисніть плеєр і "Створити нагадування", щоб отримати сповіщення про початок ефіру:

Довідка

ДП "Національна атомна енергогенеруюча компанія "Енергоатом" створена у жовтні 1996 р. Компанія є оператором чотирьох діючих атомних електростанцій України, на яких експлуатується 15 атомних енергоблоків, з яких 13 типу ВВЕР-1000 і два – ВВЕР-440, загальною встановленою потужністю 13 835 МВт, 2 гідроагрегати Ташлицької ГАЕС встановленою потужністю 302 МВт та 2 гідроагрегати Олександрівської ГЕС встановленою потужністю 11,5 МВт.

"Енергоатом" забезпечує близько 55% потреби України в електроенергії, в осінньо-зимові періоди цей показник становить 70%.

Україна посідає 8-ме місце у світі за показником встановленої потужності АЕС.

Галущенко Герман Валерійович – віцепрезидент ДП "НАЕК "Енергоатом".

Народився 1 травня 1973 року у м. Львів. У 1995 році закінчив Львівський державний університет за спеціальністю "правознавство", отримавши диплом юриста з відзнакою. Також закінчив Українську академію зовнішньої торгівлі за спеціалізацією "менеджмент зовнішньоекономічної діяльності", має диплом магістра міжнародного менеджменту.

Працював у прокуратурі, Міністерстві закордонних справ України. Досвід Германа Галущенка включає роботу на керівних посадах у центральних органах виконавчої влади. У різні роки він обіймав посади заступника керівника департаменту Секретаріату (Адміністрації) президента України, директора департаменту судової роботи Міністерства юстиції України.

У 2013-2014 рр. виконавчий директор із правового забезпечення ДП "НАЕК "Енергоатом".

З 2012 року викладає міжнародне приватне право в Інституті міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Доцент кафедри міжнародного приватного права Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Має почесне звання "Заслужений юрист України", нагороджений Орденом Данила Галицького.

Попередній матеріал
Порошенко вийшов до представників малого та середнього бізнесу під Верховною Радою
Наступний матеріал
Чоловік Венедіктової звільнився з роботи, отримавши 750 тисяч, а потім поновився – Bihus.info
Loading...