Дубілет
Дубілет 5 канал

Дубілет заперечив факт "підроблення оцінки кількості населення" – ексклюзивний коментар

Читайте по-русски
Інформацію взяли відразу з двох джерел: дані Держстату й державних реєстрів

Фальсифікацій – не було. Міністр Кабінету Міністрів Дмитро Дубілет заперечив факт підроблення "оцінки кількості населення". Про це він заявив у коментарі "5 каналу". Зазначає, отримані ними дані щодо віку та статі населення практично збігаються з офіційними даними Держстату.

Тому експертна група, що працювала над дослідженням, використала певний алгоритм і отримала співвідношення – 88.8%. По тому дані застосували щодо статево-вікової структури. Соціологи називають такий графік "ялинкою". Інформацію для "ялинки" взяли відразу з двох джерел: дані Держстату й державних реєстрів, і вони збіглися.

Водночас у ЗМІ була поширена інформація про те, що нібито цифри, презентовані Дмитром Дубілетом, отримали шляхом простого множення. Зокрема, "Український центр суспільних даних" оприлюднив інформацію про те, що дані статево-вікової структури у так званому "переписі" отримані шляхом простого множення даних Держстату на 0,888 (або 88,8%)".

У відомстві наголошують – оцінка кількості стала результатом експериментальних розрахунків за методологією, яка створювалася робочою групою.

"Коли ми оцінили чисельність населення на території України, ми бачили пропорційне зменшення і, відповідно, пропорційно зменшилися всі групи по статі і віку. Головна мета – яка кількість людей мешкає на території України, їхня стать і вік. Ми взяли так звану демографічну "ялинку" з двох джерел – Держстату і реєстрів – і вийшов результат. Ми побудували загальнонаціональну "ялинку", і тепер "ялинку" зможемо зробити по кожному населеному пункту окремо. І це не залежить від прописки", – сказав міністр Кабінету Міністрів Дмитро Дубілет.

Як повідомляв 5.UA, Дмитро Дубілет заявив, що поширення заяви стосовно маніпуляцій з електронним переписом – це фейк, який можуть розповсюджувати учасники схеми на сотні мільйонів гривень.

Попередній матеріал
Україні важливо домогтися фінансування від Європейського Союзу задля інтеграції з ЄС – Порошенко
Наступний матеріал
Оголошенням підозри Федині влада спробує відволікти від відкриття ринку землі – Уколов
Loading...

Дубілет заявив, що "фейк про перепис" поширюють у відповідь на викриття схеми у сотні мільйонів гривень

Дубілет запропонував прив’язати розмір премій президента, прем'єр-міністра і спікера ВР до зростання ВВП

Тіньовий ринок алкоголю: Дубілет розповів, скільки вдалось отримати з порушників

"Товстий і нахабний": Дубілет розповів, звідки взявся "мобільний кіт"

"Несплата податків – це погано тільки з одного боку" – Дубілет

Електронні трудові і заяви на відпустку – Дубілет розповів про зміни