Дмитро Дубілет
Дмитро Дубілет Facebook / Рандеву

Дубілет: кількість українців у країні за рік скоротилася на 1,5 млн осіб

  Читайте по-русски
  Дубілет зазначив, що хоче побудувати подібний графік і за минулий рік, щоб зрозуміти, чи є ці зміни чимось глобальним, чи це просто сезонний фактор

  Кількість українців, які проживають у нашій країні, від початку 2019 року скоротилася на 1,5 млн осіб. Про це повідомив міністр Кабміну Дмитро Дубілет у своєму блозі Telegram.

  "З початку року кількість українців, які проживають на нашій території, скоротилася на 1,5 млн чол. Бачимо масове повернення українців додому наприкінці квітня – на початку травня на європейські та українські свята. Після цих свят негативний тренд зменшився, але все одно присутній. Повертатися додому стало теж більше людей", – написав він.

  Дубілет зазначив, що хоче побудувати подібний графік і за минулий рік, щоб зрозуміти, чи є ці зміни чимось глобальним, чи це просто сезонний фактор.

  Водночас він уточнив, що це попередні дані. На таких даних Кабмін має намір побудувати публічні "дашборди", на яких у майбутньому суспільство оцінюватиме роботу влади у довгостроковій перспективі.

  "Одним із пріоритетів уряду є зміна негативного соціально-демографічного тренду у нашій країні. Зараз з України їде більше, ніж приїжджає, а помирає більше, ніж народжується", – підкреслив міністр.

  При цьому він акцентував на відсутності у країні демографічних даних. "Виявилося, що їх у потрібному вигляді немає. Працюємо зараз разом із Держприкордонслужбою України над статистикою щодо перетину кордону та з Мін'юстом – стосовно народжуваності/смертності", – додав він.

  Як повідомляв 5.UA, від початку анексії Росія заселила на територію українського Криму понад 105 тис. росіян.

  Попередній матеріал
  Генпрокурор звільнив очільника прокуратури Дніпропетровської області
  Наступний матеріал
  Негативно позначиться на житті цілих міст: у Кривому Розі люди вийшли з протестами проти ухвалення закону 1210
  Loading...

  Е-проект за 1 гривню: Дубілет обіцяє знизити корупцію на митниці

  Дубілет розповів, скільки коштуватиме перепис населення

  Міністр Дубілет хоче скасувати згоду на оброблення персональних даних