Мітинг проти закону 1210 у Кривому Розі
Мітинг проти закону 1210 у Кривому Розі Інформагенція "Кривбас on-line"

Негативно позначиться на житті цілих міст: у Кривому Розі люди вийшли з протестами проти ухвалення закону 1210

  Мітингувальники впевнені, що ухвалення Закону №2110-1 призведе до скорочення робочих місць

  Сьогодні, 10 жовтня, о 9-й ранку в Кривому Розі розпочався мітинг, в якому брали участь працівники гірничодобувної та металургійної сфери, а також небайдужі містяни, які підтримують мету зборів. Повідомляє інформагенція "Кривбас on-line".

  Хоча люди зібралися під стінами міськради, їх протест спрямований не проти місцевої влади, а проти рішень, які ухвалює Верховна Рада України.

  Вимога присутніх: "Скасувати практику розробки і впровадження ганебних законопроєктів Верховної Ради України, що душать і блокують діяльність гірничо-металургійного комплексу країни. Зокрема, мова йде про" вбивчий "проєкт Закону №1210-1".

  Як відомо, нардепи готують для розгляду в Раді законопроєкти 1210 і 1210-1, які пропонують масштабно змінити підхід до формування бази оподаткування в Україні. Зокрема, автори ініціативи змінюють схему рентних платежів на видобуток залізної руди, за оцінками учасників ринку, це може привести до зростання тарифу в 4,5 раза.

  Учасники акції заявляють, що підвищення рентної плати при видобутку залізної руди в Україні призведе до того, що вітчизняні гірничодобувні підприємства будуть поставлені в неконкурентне становище у порівнянні з іншими гравцями ринку.

  Мітингувальники впевнені, що ухвалення Закону №2110-1 призведе до скорочення робочих місць. Крім того, підприємствам доведеться скоротити, а то і зовсім згорнути всі соціальні та інвестиційні проєкти, що відіб'ється не тільки на добробут працівників гірничодобувної галузі, а й на життєдіяльності міст, в яких зосереджені такі підприємства.

  Під час мітингу в Кривому Розі була підготовлена ​​резолюція президентові України. Наразі гірники збирають підписи, щоб відправити документ адресату.

  Як повідомили організатори, мирна акція може перерости в безстроковий протест.

  Попередній матеріал
  Дубілет: кількість українців у країні за рік скоротилася на 1,5 млн осіб
  Наступний матеріал
  "Потрібно домовитися": Зеленський допускає програш Коломойському у справі "ПриватБанку"
  Теги:
  Loading...