ЗНО
ЗНО відкриті джерела

Для реєстрації на ЗНО школярам необхідні ID-картки – Міносвіти

  У відомстві також перерахували категорії осіб, які можуть використати інший документ

  Міністерство освіти та науки радить школярам для реєстрації на зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) та вступу до вишу завчасно потурбуватися про оформлення ID-картки.

  Про це повідомляється на сайті МОН.

  "Школярі, яким виповнилося 14 років, мають своєчасно звернутися для оформлення ID-картки – МОН просить освітян на місцях якомога ширше інформувати про це батьків та учнів, а Державна міграційна служба доручила своїм територіальним органам сприяти школярам в оформленні документів", – йдеться в повідомленні.

  Зазначається, що зараз паспорт вперше оформлюється після досягнення особою 14-річного віку. Для них оформлення безкоштовне. Для отримання ID-картки потрібно не пізніше, ніж через місяць після досягнення учнем 14 років, звернутися до територіального підрозділу Державної міграційної служби за зареєстрованим місцем проживання або до центру надання адміністративних послуг (ЦНАП), якщо він надає послуги з оформлення біометричних документів.

  У міністерстві зазначили, що для школярів своєчасне оформлення паспорта є необхідним, адже його копію потрібно подавати в комплекті документів для реєстрації на зовнішнє незалежне оцінювання.

  Подавати для реєстрації інший документ можуть лише такі категорії:

  • особи, які не мали можливості отримати паспорт в зв’язку з тим, що проживають на окупованій території та лінії зіткнення, – вони подають свідоцтво про народження;
  • іноземці та особи без громадянства – копію паспорта або іншого документа, що посвідчує особу;
  • особи, які звернулися за захистом в Україні, – копію довідки про звернення за захистом в Україні;
  • особи з окупованої території, які є учнями (слухачами, студентами) закладів освіти на підконтрольній Україні території, якщо вони втратили документ, що посвідчує особу, і не мають можливості його відновити – довідку із закладу освіти з фотокарткою.

  Усі інші громадяни України подають для реєстрації на ЗНО виключно паспорт. Цей же документ пред’являється учасником ЗНО для допуску до пункту тестування, наголосили в Міносвіти.

  Окрім цього, отримати паспорт потрібно тим школярам, які 2019 року планують вступати на молодшого спеціаліста чи молодшого бакалавра після 9-го класу. Зокрема, під час подання заяви на вступ необхідно пред’явити оригінал документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України, і подати його копію. Одним з таких документів є паспорт громадянина України. Водночас свідоцтво про народження не є документом, що посвідчує особу.

  "Тому майбутнім вступникам варто заздалегідь потурбуватися про оформлення паспорта (або іншого документа, що посвідчує особу), адже вступати за свідоцтвом про народження зможуть лише ті учні, яким 14 років виповниться після 1 травня 2019 року", – підкреслюється в повідомленні.

  Попередній матеріал
  "60 мільярдів повернули в бюджет": Луценко відзвітував про результати боротьби з корупцією в Україні
  Наступний матеріал
  На засіданні Постійної ради ОБСЄ Росія була в ізоляції – фейкові вибори на Донбасі засудили 40 країн
  Loading...

  Отримати біометричний паспорт стало ще легше – заяву можна заповнити онлайн

  Робото-тренінг для першачків: київські копи захопливо навчали дітей ПДР

  Зустріч Президента України з обдарованою молоддю – відео

  У маєтку Джорджа Вашингтона школярі знайшли артефакт віком понад 6000 років

  На Львівщині школа працює заради одного учня – як так вийшло

  Зради і перемоги українського кіно: як врятувати прокат стрічки "Позивний Бандерас" – "БлогПост"