Фото

Привіт із минулого: на одному з пляжів Тайваню знайшли фотоапарат і за два дні відшукали в Японії його власницю

  Камеру загубили у морі більше двох років тому, течія понесла фотоапарат на 250 км на південь на територію іншої країни

  Минулого тижня школярі, які прибирали один з пляжів на Тайвані, випадково виявили предмет, майже цілком вкритий водоростями. Коли камеру оглянули уважніше, зрозуміли, що то фотоапарат. Камера була у водонепроникному корпусі для підводної зйомки – тому аж аніяк не постраждала і навіть продовжувала працювати: батарея виявилася не розрядженою. Про це повідомляє видання PetaPixel.

  Вчителька, почувши про знахідку, переглянула фотографії, зняті на камеру. На більшості з них фігурувала одна й та сама дівчина, очевидно, під час відпустки. Деякі фото були зняті в Японії – про це свідчили надписи на вивісках. Останній кадр датований 7 вересня 2015 року. Розуміючи, що відшукати власника камери навряд чи вдасться, вчителька все-таки вирішила спробувати. Вона опублікувала пост у Facebook, розповівши про знахідку і прикріпивши декілька знімків, що зберігалися у пам'яті фотоапарата. Пост швидко отримав вірусну популярність і незабаром зібрав майже 30 тисяч лайків і 13 тисяч репосту. Лише двох діб вистачило, аби публікація попала на очі одному з користувачів, який упізнав дівчину на фото.

  З'ясувалося, що дівчину, яка загубила камеру, звуть Серіна Цубакіхара, вона вчиться на третьому курсі в Токійському університеті. У вересні 2015 року Серіна відпочивала на японському острові Ісігакі, де й загубила камеру. Від місця, де виявили фотоапарат, Ісігакі розташований за 250 кілометрів. За повідомленням PetaPixel, дівчині вже повідомили про знахідку і відправили камеру поштою.

  Як інформував 5.UA, історичну знахідку виявили на Дніпропетровщині. Археологи знайшли дві кам'яні статуї: одна з них – скіфської доби і датується V століттям до нашої ери, друга – ще давніша – епохи неоліту, або раннього бронзового віку.

  Попередній матеріал
  Забрав гроші та мобільний: у Києві іноземець напав з ножем на таксиста
  Наступний матеріал
  Пенсійний вік в Україні не підвищуватимуть найближчі 10 років – Рева

  "Шкільний офіцер поліції": у Дніпрі копи взялися проводити спеціальні уроки

  Практика і патріотичне виховання: вінницькі студенти ремонтують авто для бійців АТО

  Спалах гепатиту А: на Житомирщині захворіло п'ять школярів

  Apple презентувала бюджетний iPad для школярів і студентів

  16-річна Софія представить Україну на конкурсі молодих винахідників у США – що повезе

  У суботу пройде тестове ЗНО з української мови