"Шкільний офіцер поліції" у Дніпрі
"Шкільний офіцер поліції" у Дніпрі 5 канал

"Шкільний офіцер поліції": у Дніпрі копи взялися проводити спеціальні уроки

Перший із них – присвятили булінгу серед підлітків

У Дніпрі запровадили проект "Шкільний офіцер поліції". Відтепер правоохоронці проводитимуть у навчальних закладах спеціальні уроки. Перший з них присвятили булінгу – цькуванню підлітків у школі. На цьому уроці побували й журналісти "5 каналу".

У шестикласників 22-ї дніпровської школи – урок поза розкладом. Замість викладача – поліцейські, які розповідають 12-річним підліткам про шкільне цькування та як йому протидіяти.

Жертвою булінгу може стати будь-хто – кажуть школярі, і побоюються, що самотужки з цим не впораються. "Якщо зі мною таке станеться? То я розповім про це, насамперед, своїм батькам, вчителям. Поговорю з ними. Бо це може бути небезпечним, зашкодити моєму здоров'ю", – розмірковує учениця Яна Венедиктова.

Школярі розповідають поліцейським про наболіле, іноді не приховуючи особистого. "Сьогодні було багато камер, тому звичайно, вони всі трішечки злякані, але діти відкриваються. І коли ми робимо таку вправу, я її називаю "коло", коли треба говорити, а інші слухають мовчки, то вони відкриваються, говорять про найближче", – запевняє старший інспектор Наталія Очеретяна.

Копи тепер зустрічатимуться зі школярами регулярно. У межах проекту "Шкільний офіцер поліції" спеціальне навчання пройшли десятеро міських патрульних, кожен з них обслуговуватиме щонайменше шість шкіл.

"Наша мета – забезпечити безпеку дітей. Починаючи від дорожнього руху або правил поводження з небезпечними знахідками, і закінчуючи запобіганням вчинень правопорушень. А це дуже велике коло, починаючи від сімейного середовища і побудови стосунків без насильства, і закінчуючи скоєнням кримінальних правопорушень", – наголошує начальник відділу управління ГУ НП області Ганна Карпеченкова.

Директор школи Наталія Ткач додає: "У дітей завжди багато запитань і вони повинні отримати відповіді. Не завжди вони відповідь знаходять у батьків, вчителів, тому вони мають звернутися до спеціаліста".

Уроки поліцейських стануть регулярними в учнів від початкової школи до випускних класів.

Наталія Світлова, Андрій Ковбаса, "5 канал"

Певно найхоробріші першачки: День знань у прифронтовій Авдіївці – фото

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Регіони України страждають від повені та буревію: дайджест наслідків негоди
Наступний матеріал
"ЗА ЧАЙ.COM": мінометник і запальний DJ – Анатолій Тапольський в ефірі "5 каналу"
Loading...

Не бачиш ноти – грай "на дотик": у музшколі Дніпра створюють інклюзивний клас

Гонитва зі стріляниною: як поліція у Дніпрі шахраїв на Audi затримувала

Конфлікт навколо київського ліцею: чи дійсно будівля розвалюється та де будуть вчитися діти

Більше ніяких конкурсів у 1-й клас: МОН опублікувало новий механізм зарахування дітей до школи

Практика і патріотичне виховання: вінницькі студенти ремонтують авто для бійців АТО

У Маріуполі під час футбольного матчу постраждали 9 копів та журналісти