5 канал

Несподівана знахідка: на Івано-Франківщині під міст заклали бомбу

На щастя, вибухотехніки не зволікали й знешкодили тротилову шашку із заведеним часовим механізмом

Неподалік Івано-Франківська під пішохідний міст невідомі заклали бомбу. Вибухотехнікам довелося діяти миттєво, бо годинниковий механізм був зведений у дію, повідомляє "5 канал". 

Відстань від Франківська до Загвіздя – лише 6 кілометрів. Невеличке село з містом сполучує пішохідна переправа через річку Бистриця Солотвинська. Щодня тут проходять сотні людей. Недалеко від мосту є і громадський пляж, тож місце влітку особливо жваве.

Підозрілий пакунок побачив невідомий чоловік, кажуть правоохоронці. Він і сповістив про це Службу безпеки.

"На телефон довіри зателефонував громадянин. Він анонімно повідомив про те, що під пішохідним мостом, який іде через Бистрицю Солотвинську, він помітив підозрілий пакунок", – розповіла прес-секретар управління СБУ в Івано-Франківській області Марія Римар.

На відміну від десятків фальшивих повідомлень, це виявилося правдивим. Під мостом правоохоронці побачили тротилову шашку із заведеним механізмом відліку часу. Коли пристрій мав спрацювати – невідомо.

5 канал

Знешкодити небезпечний предмет довелося у максимально стислий час, адже щомиті міг пролунати вибух.

"Саморобний вибуховий пристрій на основі годинника із зарядом вибухової речовини та засобом ініціювання. Годинник – звичайний з циферблатом, дроти, детонатор і вибухова речовина", – відзначив молодший інспектор вибухотехнічного відділу ГУ НП в області Роман Дзібій.

Правоохоронці кажуть, що вибухівка була не потужна. Якби спрацювала – навряд чи би зруйнувала б міст. Та все ж таки для людей загрозу вона становила. Нині поліція встановлює причетних до злочину.

Ольга Рега, Сергій Попович, Івано-Франківськ, "5 канал"

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Під пильним наглядом ФБР: як тренуються українські вибухотехніки – ФОТО

Попередній матеріал
Час. Підсумки дня: ексклюзивне інтерв'ю з Сергієм Пашинським
Наступний матеріал
Міць українського ОПК: Хрещатик прикрасили 70 бойових машин – відео