екс-беркутівець
екс-беркутівець Facebook/Адвокатська дорадча група

Cнайперу, підозрюваному в убивстві героя Небесної Сотні, змінили міру запобіжного заходу

Читайте по-русски
Підсудний має носити електронний браслет та під конвоєм заходити до зали суду

Cуддя Апеляційного суду Києва Денис Масенко відпустив під домашній арешт з носінням електронного браслета снайпера "Омеги" Дмитра Хмеля, якого підозрюють у вбивстві учасника Революції Гідності Олександра. Про це стало відомо з фейсбук-сторінки "Адвокатської дорадчої групи".

Прокурор Ігор Земсков, який веде справу, стверджує: доказів того, що Храпаченка вбив саме Хміль, достатньо для обвинувального вироку.

"За висновками балістичних експертиз, проведених у ході розслідування, встановлено, що кулею, яку вилучили з тіла вбитого Храпаченка, стріляли зі снайперської гвинтівки, закріпленої за підозрюваним Хмілем. Встановлено, що цей снайперський комплекс було закріплено з 2013 року за Д. Хмілем. В книзі обліку видачі зброї – 15.02.2014 зафіксовано, що він отримував цю зброю для виконання завдань. А здав цю зброю, відповідно до записів, 21.02.2014. Це лише 10% від усіх доказів, приблизно", – розповів Земсков.

Також повідомляється, що Апеляційний суд уже 4 рази підтримував клопотання прокурора про утримування підозрюваного під вартою.

Подробиці рішення судді Масенка стануть відомі 10 червня, коли, як стверджує Земсков, буде оприлюднено текст ухвали суду.

Нагадаємо, нещодавно чотирьох свідків обвинувачення заслухали у Святошинському райсуді Києва. Серед свідків – журналісти і колишній міліціонер Сергій Берека, який у 2014-му дав дозвіл спецпідзрозділу "Омега" стріляти в мітингувальників.

Попередній матеріал
Кабмін вимагає в "ненаситного монополіста" знизити ціну на газ – у "Нафтогазі" кажуть, що вже
Наступний матеріал
У поліції вирішили перевірити факти "негідної поведінки" своїх співробітників