шопінг
шопінг bigfamily

Чорна п'ятниця: Супрун порадила, як правильно робити покупки без шкоди для здоров'я та гаманця

  Читайте по-русски
  Уляна Супрун розповідає, як утриматися від необдуманих покупок і не перетворити шопінг на суцільний стрес

  Магазини та бренди вже починають атакувати потенційних покупців в очікуванні чорної п'ятниці. Уляна Супрун дала декілька порад, як не потрапити на гачок маркетологів і сходити на шопінг без шкоди для здоров’я, гаманця і сімейного спокою. Відповідний пост вона виклала на своїй сторінці у Facebook.

  За словами Супрун, усі хочуть купити найкращі товари за якомога менші гроші, ухопити саме ту модель самого того кольору. Саме тому шопінг у чорну п’ятницю, як і під час інших великих розпродажів чи акцій, перетворюється буквально на полювання, а відтак на суцільний стрес.

  Колишня очільниця МОЗ пояснила, що в чорну п'ятницю, окрім психологічного навантаження, покупці отримують ще фізичне. У великому натовпі людей, коли всі поспішають та штовхаються, можна впасти і травмуватися. Також у задусі можливе підвищення тиску, а це ризик виникнення інфаркту чи інсульту.  

  "Велике скупчення людей означає і велике скупчення бактерій та вірусів. По-перше, всі дихають одне на одного, і є великий ризик підхопити якийсь вірус. По-друге, всі копирсаються в коробках та кошиках із речами – торкаючись їх руками. Хто знає, чи всі ці люди мили руки сьогодні. Те саме стосується і примірок речей", – застерігає Уляна Супрун. 

  Про любителів онлайн-шопінгу теж не забули. Під час онлайн-шопінгу покупець має більше часу подумати над вибором, порівняти варіанти не в гучному натовпі інших покупців, не торкаючись потенційно брудних речей – словом, автоматично відпадають майже всі ризики для здоров’я.

  Супрун попереджає: якщо робити покупки в такий спосіб, виникає ризик стати жертвою маркетологів та купити те, що не потрібно. Також небезпека криється в тому, що за онлайн-покупки не завжди потрібно платити відразу. Так можна не зуміти об’єктивно оцінити обсяги та загальну вартість покупок і зрештою купити більше, ніж ви можете собі насправді дозволити. 

  Для заощадження власних коштів потрібно скласти список потенційних покупок. Заздалегідь дізнайтеся про знижки в магазинах, щоб використовувати час із користю. 

  Як повідомляв 5.UA, колишня в.о. міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун пояснила, що організм людини може без лікарських засобів подолати застуду із легкими симптомами за 3-5 днів: треба лише дотримуватися постільного режиму та випивати багато рідини.

  Попередній матеріал
  "Готові до будь-яких форматів": Зеленський сказав, чого хоче від зустрічі "нормандської четвірки"
  Наступний матеріал
  Кабмін звільнив заступницю Криклія, яка переписувалася з "Джокером"
  Loading...

  Фейки Дубінського: суд відхилив позов Супрун щодо захисту честі та гідності

  Червоний Хрест і "Лікарі без кордонів" відмовилися відвідувати українських бранців Кремля – Супрун

  Пікантне листування Яременка: Супрун заговорила про легалізацію проституції

  "За 30 тисяч втратили її остаточно": Супрун закликала скасувати концерт хору Верьовки до Дня Гідності

  "Що варто знати про геморой" – Супрун проілюструвала пост про недугу прямої кишки світлиною Дубінського

  Супрун спіймала МОЗ на спробах закупівлі ліків за цінами, завищеними у 30 разів