ednist.info

Через Тимошенко і Лазаренка в офісі Mossaсk проводили обшук, шукали "сліди злочину" (документ)

Ордер на обшук приміщень Mossack Fonseca був виписаний 12 червня 1998 року. Речник Тимошенко заперечив будь-які її зв'язки з Bassington Limited

Влада Віргінських островів у 1998 році дала ордер на обшук у приміщеннях компанії Mossack Fonseca у пошуках документів, пов'язаних з Павлом Лазаренком, Юлією Тимошенко та компанією Bassington Ltd. Про це йдеться у ордері на обшук, котрий був серед оприлюднених панамських документів, повідомляє "Українська правда".

Ордер на обшук приміщень Mossack Fonseca був виписаний 12 червня 1998 року, сам обшук здійснено того ж дня.

В ордері вказано, що у приміщеннях компанії Mossack Fonseca можуть зберігатися записи, файли, чеки та інші документи і кореспонденція щодо інформації про транзакції, пов'язані з Bassington Ltd, Юлією Тимошенко, Олександром Тимошенком, Петром Кириченком, Олександром Гравцем (у документах Gravets), Павлом Лазаренком та іншими особами.

Як інформує видання, цей ордер надав дозвіл місцевим правоохоронцям на обшук із застосуванням сили за потреби. У ході проведеного обшуку було вилучено документи щодо діяльності Bassington Ltd.

Як відомо, за даними Süddeutsche Zeitung через Bassington Ltd Лазаренко міг отримувати гроші від колишньої прем'єрки Юлії Тимошенко за сприяння газовій компанії, яку та очолювала.

За інформацією видання, речник Тимошенко у відповіді на запит видання заперечив будь-які її зв'язки з Bassington Limited і наголосив, що вона "ніколи не пересилала нелегальних грошей Павлу Лазаренку чи пов'язаним із ним фірмам". 

pravda.com.ua

pravda.com.ua

Як повідомляв 5.ua, 3 квітня 2016 року Центр із дослідження корупції і організованої злочинності (OCCRP), Міжнародний консорціум журналістських розслідувань (ICIJ) і сайти світових ЗМІ опублікували матеріали, присвячені корупції у вищих ешелонах влади в низці країн. Розслідування базується на документах компанії Mossack Fonseca (Панама, БВІ). Це результат роботи репортерів із 76 країн, які опрацювали понад 11 млн документів щодо офшорних компаній та їхніх власників.

Попередній матеріал
Дружина Кузьми Скрябіна виявила раніше невідомі тексти музиканта
Наступний матеріал
Пєсков: На сьогодні жодних рішень щодо обміну Савченко не ухвалено
Теги:
Loading...

Фіскальна служба України почала перевірку інформації про "офшор Порошенка"

У Мінінформполітики схвалили публікацію "офшорних" матеріалів Panamapapers

Агенція Reuters розкрила схеми передачі нерухомості доньці та ймовірним коханкам Путіна

ЗМІ отримали офіційне роз'яснення, навіщо Порошенку офшори та куди йдуть податки Roshen

США не змінять ставлення до Порошенка через офшорний скандал - речник Білого дому

У Кремлі прокоментували публікацію Panamapapers про офшори: "Путін - головна мішень скандалу"