Прип'ять ЧАЕС
Прип'ять ЧАЕС Женя Кононенко / Facebook

ЧАЕС через COVID-19 перевели на особливий режим роботи – куди все ж пускатимуть туристів

  Читайте по-русски
  Чорнобильська АЕС обмежує ознайомчі візити громадян усіх країн на територію станції щонайменше до 30 листопада

  Чорнобильську атомну електростанцію з 2 листопада 2020 року переведено на особливий режим роботи через пандемію COVID-19. Про це повідомляється на офіційному сайті ЧАЕС.

  "Адміністрація ЧАЕС прийняла рішення з 2 до 15 листопада перевести персонал станції на особливий режим роботи", – йдеться в повідомленні.

  На робочих місцях залишиться лише оперативний персонал, який забезпечує ядерну та радіаційну безпеку об'єкта, персонал, що здійснює охорону об'єктів, та персонал, пов'язаний із життєзабезпеченням об'єктів.

  Крім того, Чорнобильська АЕС обмежує ознайомчі візити громадян усіх країн на територію станції щонайменше до 30 листопада, а також міжнародні відрядження своїх працівників за кордон та технічні візити іноземних спеціалістів на майданчик ЧАЕС.

  Але, як пізніше уточнили в пресслужбі Державного агентства України з управління зоною відчуження (ДАЗВ), мовиться лише про територію станції ЧАЕС, тоді як відвідати місця та об'єкти, що розташовані навколо станції, можна.

  Так, без перешкод відвідувачі потраплять на площу, де знаходиться стіна пам'яті й скульптура Прометея, та побачать новий безпечний конфайнмент з оглядового майданчика ЧАЕС. На інших локаціях офіційно затверджених маршрутів обмежень не введено.

  Як повідомляв 5.UA, за минулу добу коронавірус в Україні виявили у 9524 осіб, зафіксовано 199 летальних випадків, 7536 пацієнтів одужали.

  Як відомо, з 2 листопада в Україні почав діяти новий поділ на зони карантину. У "червону" зону карантину потрапили 11 обласних центрів, Київ залишився в "помаранчевій" зоні.

  Нагадаємо, нещодавно в Україні вкотре змінили стандарти лікування COVID-19.

  Як відомо, Кабмін продовжив карантин в Україні до 31 грудня. Підхід до пом'якшення або посилення карантину залишився адаптивним, але принцип розподілу регіонів для посилення карантинних заходів змінили. Країну поділили на чотири зони за рівнем небезпеки поширення коронавірусу. У кожній із них діє певна низка обмежень.

  Нагадаємо, за прогнозами Всесвітньої організації охорони здоров'я, до кінця року в Україні щодня фіксуватимуть 7-9 тисяч нових випадків зараження коронавірусом.

  Попередній матеріал
  Більшість українців негативно ставиться до рішення КСУ про е-декларування – соцопитування
  Наступний матеріал
  COVID-19 виявили в голови української делегації в ПАРЄ
  Loading...