Ігор Мазур
Ігор Мазур Facebook / Людмила Денісова

Був у Чечні, але не брав участь у бойових діях: Мазур відповів на звинувачення з боку РФ

  Читайте по-русски
  Українець розповів, що був у базі Інтерполу з 2014 року

  Ветеран АТО Ігор Мазур, якого затримали 9 листопада на кордоні в Польщі за запитом Росії, заперечує участь у бойових діях на території Чечні, пише "Радіо Свобода".

  "Я не брав участі у бойових діях, я був на території Чечні у той час. Ми приїхали туди, як журналісти, і я працював у прес-центрі "Вільний Кавказ". Українські прикордонники не попереджали мене, що я у списку Інтерполу. Я вже у Польщі був кілька разів після того, як звільнився зі ЗСУ. Я був у базі Інтерполу з 2014 року, просто Інтерпол не давав хід цьому. Останні місяці Росія почала активно працювати на міжнародному рівні. Інтерпол здався і включив нас у так званий "чорний список". На жаль, Інтерпол допомагає у цьому Росії", – заявив Ігор Мазур 10 листопада в Любліні.

  Нагадаємо, опівдні Мазура доставили на допит у прокуратуру польського Холма, без наручників. Суд мав відбутися у Любліні сьогодні.

  Після обрання міри запобіжного заходу польські правоохоронці мали подати запит в РФ та Україну , щоб отримати відповідні документи для з’ясування справи. І тоді польський суд буде приймати рішення по суті , про екстрадицію або відмову віддати Ігоря Росії.

  Одного з лідерів УНА-УНСО, ветерана АТО та співробітника Секретаріату Уповноваженого ВРУ з прав людини Ігоря Мазура затримали напередодні на польському кордоні Дорогуськ за запитом Росії. Слідчий комітет країни-агресора подав Мазура у міжнародний розшук за звинуваченням щодо його участі в першій чеченській війні. Ігор Мазур їхав у Польщу на запрошення віце-маршала польського Сейму Беати Мазурек.

  Попередній матеріал
  "Яку би партію у нас не будували, виходило КПРС ": "слуги народу" провели партійний з'їзд – головне із зустрічі
  Наступний матеріал
  На Донбасі окупанти гатять із зеніток – поранено четверо військовослужбовців ЗСУ
  Loading...