ООС, зброя
ООС, зброя 5 канал

Біля Кримського через надмірну активність окупантів журналістів попросили залишити позиції – репортаж

Читайте по-русски
На позиціях армійці радять не підіймати голови і пересуватися дуже швидко, бо вже кілька днів тут працюють ворожі снайпери

Біля Кримського активізувалися ворожі снайпери. Неприцільними обстрілами вони намагаються приховати пересування техніки на своїх позиціях. Про це українські захисники розповіли Вікторії Ковальовій.

На позиціях біля Кримського знімальну групу "5-го" зустрічає Владислав. Молодший лейтенант прибув до війська кілька місяців тому, одразу після закінчення Львівської академії сухопутних військ. Стати військовим Владислав вирішив за прикладом батька, який на початку бойових дій на Донбасі боронив Донецький аеропорт. Нині син продовжує його справу.

"Хотілося якось допомогти, але я ще малий був. Нічим не міг допомогти. А зараз вивчився. І знання, які дали, використовую тут", – розповів військовослужбовець.

Владислав каже, обстрілювати опорний пункт окупанти розпочинають як за годинником, у другій половині дня. Вечір четверга не став винятком.

"Працювали великокаліберні кулемети, гранатомети по нас. Все почалося десь приблизно о 15:00. Вони почали нас обстрілювати", – каже армієць.

Обстріл був нетривалим і не прицільним. Проте з настанням сутінків окупанти збільшили інтенсивність вогню.

"Після 9-ї години вечора почали обстрілювати інтенсивно прицільно з великокаліберний кулеметів. Була загроза життю і здоров’ю військовослужбовців. Прийшлось звертатися до командування – дали дозвіл відповісти противнику", – зауважує захисник України.

На позиціях біля Кримського армійці радять не підіймати голови і пересуватися дуже швидко, бо вже кілька днів тут працюють ворожі снайпери. Одному з них армійці дали прізвисько.

"П’яний снайпер! Бо стріляє не прицільно. Але це поки що. Бо зараз не попав, а наступного разу, не дай Боже, може щось статися", – зауважує Владислав.

Армійці кажуть, в район Кримського снайпери заїхали на початку тижня. За словами вояків, їхнє головне завдання – приховати пересування техніки своїх підрозділів.

"Ми тільки вийшли зі спостережника, наш корегувальник сказав, що побачив БМП, і коли подивився повернувся, то почули постріли. Може, ротація в них і вони починають міняти техніку", – міркує вояка Олексій.

У цей самий час окупанти збільшують авіарозвідку. По кілька разів на добу над позиціями українських захисників кружляють ворожі безпілотники.

"Їм потрібно знати, що в нас побудовано, що викопано, окопи, як ми тут закріпилися і уже знати точно, куди бити точно, коли. Якби вони хотіли миру, то скоріше б усього так не поводилися. Не ведуть вони мирне життя і не хочуть його", – наголошує військовий.

Аналізуючи поведінку ворога, армійці прогнозують: ввечері окупанти збільшать рівень напруги, тож нашу знімальну групу просять залишити позиції.

Вікторія Ковальова, Петро Ковальов, Луганська область, "5 канал"

Читайте також: Помер український боєць, поранений напередодні на Донбасі

Міни виробництва РФ розривались просто в будинках українців – ФОТО з Золотого

Обстріл Золотого
/
Обстріл Золотого
Обстріл Золотого
/
Обстріл Золотого
Обстріл Золотого
/
Обстріл Золотого
Обстріл Золотого
/
Обстріл Золотого
Обстріл Золотого
/
Обстріл Золотого
Обстріл Золотого
/
Обстріл Золотого
Обстріл Золотого
/
Обстріл Золотого
Обстріл Золотого
/
Обстріл Золотого

Попередній матеріал
Всеукраїнський диктант: як писали в різних областях та які новації цьогоріч – репортаж
Наступний матеріал
Крапка у війні за Жукова: у Харкові винесли остаточне рішення у справі перейменування проспекту – сюжет
Loading...

Служив у 92-й бригаді: стало відоме ім'я загиблого на Донбасі військового

Як діє домовлена "тиша": український боєць загинув у зоні ООС

Окупанти на Донбасі поранили українського військового

"Тиша" на Донбасі: окупант обстрілював 10 разів, четверо українських захисників поранено

У мережі з'явилося відео, як російські окупанти цілять ракетою по українських бійцях, які будують бліндаж

Доба на Донбасі: під Золотим розмінували понад 14 гектарів – штаб ООС