Авіакатастрофа літака МАУ в Ірані
Авіакатастрофа літака МАУ в Ірані 5 канал

Авіакатастрофа в Тегерані: Україна домовлятиметься про компенсацію з Іраном від імені п'ятьох країн

Читайте по-русски
Речницею нашу державу обрали представники країн Міжнародної групи з координації допомоги жертвам рейсу PS752

Україна вестиме переговори з Іраном від імені країн, чиї громадяни загинули в катастрофі літака МАУ. Зокрема, домовлятиметься про виплату компенсацій родинам загиблих. Речницею нашу державу обрали представники країн Міжнародної групи з координації допомоги жертвам рейсу PS752. Про це повідомив глава МЗС Дмитро Кулеба.

Він взяв участь в онлайн-конференції держав-учасниць групи. Окрім України, до неї входять Канада, Афганістан, Велика Британія і Швеція. Міністри підписали Меморандум про взаєморозуміння у співробітництві на переговорах щодо виплати компенсацій.

Домовилися спільно працювати заради прозорого розслідування катастрофи, виплати справедливих відшкодувань та притягнення Тегерана до відповідальності. 

"Цей меморандум від самого початку був ідеєю саме України, і я радий, що учасники групи підтримали нашу ініціативу. Документ визначає Україну речником групи на переговорах. Ці міждержавні переговори з Іраном щодо виплати компенсацій є важливим і необхідним кроком. Я запевняю вас, що Іран понесе всю відповідальність і заплатить за те, що він зробив", – сказав Дмитро Кулеба.

Нагадаємо, трагедія сталася 8 січня. Боїнг авіакомпанії "МАУ" збили після вильоту з Тегерана на шляху до Києва. Загинули всі 167 пасажирів і дев'ятеро членів екіпажу. За три дні після авіатрощі Іран визнав, що Боїнг збили військові – помилково.

Попередній матеріал
У Дніпрі власниця восьми песиків навчила улюбленців прибирати сміття – що з цього вийшло
Наступний матеріал
Археологи знайшли під водою древнє помешкання австралійських аборигенів
Loading...

Авіакатастрофа в Ірані: керівник комісії з України розповів, як вони першими виявили причину трагедії

Авіакатастрофа в Ірані: у Міноборони повідомили, коли повернеться український літак з фахівцями

Авіакатастрофа рейсу PS752: Зеркаль роз'яснила, як має діяти Україна після визнання Іраном провини