Інститут раку
Інститут раку 5 канал

Корупційний скандал: МОЗ анонсує терміновий аудит Інституту раку – міністр

Читайте по-русски
У разі виявлення і підтвердження зловживань, на жорсткі управлінські рішення довго чекати не доведеться, пообіцяла Скалецька

Після нещодавнього корупційного скандалу в Національному інституті раку відбудеться позаплановий аудит. Про це повідомила у Facebook міністр охорони здоров’я Зоряна Скалецька. 

"Щойно підписала наказ про проведення позапланового аудиту в Національному інституті раку. Я отримала повідомлення від СБУ та доповідну від МВС. І, як більшість українців, побачила "кіно". Жахливе і принизливе для всієї медичної спільноти. Команда міністерства невідкладно розпочинає аудит Інституту раку. Ми на постійному контакті з правоохоронними органами", – зазначила вона.

Перевірка має завершитися вже на початку жовтня:

"Чекаю до 8 жовтня докладний звіт і особисто контролюватиму роботу аудиторів. Чекаю від аудиторів і правоохоронців результатів об’єктивного розслідування. З боку МОЗ, у разі виявлення і підтвердження зловживань, на жорсткі управлінські рішення довго чекати не доведеться", – додала Скалецька.

За словами міністра, першою про зловживання в Інституті їй повідомила журналістка Яніна Соколова.

Додамо, що під дописом посадовиці почали з’являтися коментарі з проханням про аудит у регіональних онкодиспансерах.

Скріншот коментаря
Скріншот коментаряЗоряна Скалецька / Facebook

"Взагалі над людьми знущаються, як хочуть. За пів року лікування знайомій не дали жодної виписки на руки", – зазначив коментатор із Надвірної.

Як повідомляв 5.ua напередодні, прокуратура Києва викрила посадовців-хабарників із Інституту раку, які вимагали в пацієнтів закладу гроші за безплатні ліки.

Попередній матеріал
Коломойський сам створив умови для звинувачень – Данилюк прокоментував підпал будинку Гонтаревої
Наступний матеріал
П'ятниця буде холодною: найближчої ночі ймовірні заморозки
Loading...