Атаки будуть: Фріз розповіла про плани Кремля щодо виборів в Україні

  Росія втручалася не лише у вибори США, а й далі намагатиметься впливати на виборчі процеси демократичних держав

  У 2019 році під час парламентських та президентських виборів в Україні, втручання і атаки Росії на систему підрахунку голосів будуть досить масштабними, а за умов зриву сценарію Кремля з проведення свого намісника буде розгорнута агресивна кампанія з підриву довіри до виборів. Про це повідомила на своїй сторінці у Facebook член комітету з питань національної безпеки та оборони Верховної Ради України Ірина Фріз.

  "Уже є очевидним те, що реваншистські сили підуть декількома колонами, що втручання й атаки на систему підрахунку будуть наймасштабнішими, що за умов зриву сценарію Кремля з проведення свого намісника - буде розгорнута агресивна компанія з підриву довіри до виборів", – зазначила вона.

  Фріз наголосила, що Росія втручалася не лише у вибори США, а й далі намагатиметься впливати на виборчі процеси демократичних держав.

  "Для України напередодні року виборчої турбулентності є вкрай важливим отримати допомогу країн-партнерів НАТО у захисті нашої системи", – заявила нардеп, коментуючи повідомлення про те, що Комітет Сенату США з питань розвідки погодився з висновками спецслужб про те, що Росія втручалася у президентські вибори США 2016 року з метою надати перевагу Дональдові Трампу.

  Як повідомляв 5.UA, центральне розвідувальне управління США прийшло до висновків, що хакерські атаки з боку Росії на офіційні установи в США під час президентської кампанії були спрямовані безпосередньо на підтримку Дональда Трампа, який у підсумку став президентом США.

  Попередній матеріал
  100 українських брендів, якими ми можемо пишатися
  Наступний матеріал
  РФ продовжила "транзитну війну" проти України – реакція Києва

  В Україні розробили додаток, який здатний "оживити" книгу

  Від українського Стоунхенджу до "Маленької Швейцарії": місця в Україні, про які відомо не всім туристам

  Україна розширила безвізовий режим зі ще однією країною

  Геращенко розповіла, чому керівник "РИА Новости Украина" відсутній у переліку росіян на обмін

  Експерт пояснив, чому інтереси України та США щодо "Північного потоку-2" збігаються

  Чому військові частини РФ дістали назви українських міст – експерт