Сербія
Сербія відкриті джерела

Україна розширила безвізовий режим зі ще однією країною

  Три місяці українці тепер зможуть насолоджуватися красою однієї з балканських країн

  Україна розширила угоду про безвізовий режим із Сербією. Про це стало відомо за підсумками візиту Президента України Петра Порошенка до Белграда.

  Як стало відомо, відповідну угоду лідери України та Сербії підписали сьогодні, 3 липня.

  "Ми розширили угоду про безвізовий режим з Сербією. Тепер українці зможуть знаходитися у цій країні без віз 90 днів", – написав глава держави у власному Twitter.

  Як пояснили в АПУ, головною метою укладеної угоди є подальше спрощення поїздок громадян обох держав. це має сприяти розвитку туризму, інтенсифікації контактів в економічній, культурно-гуманітарній та інших сферах.

  "Угода укладається на невизначений термін і набирає чинності на 30 день з дати отримання останнього повідомлення про виконання сторонами внутрішньодержавних процедур, необхідних для набрання нею чинності", - уточнили в Адміністрації Президента. 

  Читайте також: Рік безвізу в Україні – куди і чим українці їздять найбільше

  Як відомо, 3 липня Президент Петро Порошенко перебуває з візитом у Сербії. Там він бере участь в роботі українсько-сербського бізнес-форуму спільно з Президентом Сербії Александром Вучичем. 

  "Моя участь в українсько-сербському форумі, де присутні більше 120 найбільших сербських компаній, демонструє спільне прагнення економічної кооперації між обома країнами", - зауважив Президент.

  Попередній матеріал
  В Чорнобильській зоні встановлять digital-скульптуру в рамках проекту Artefact – як виглядатиме
  Наступний матеріал
  "Сeрцe воїна зупинилося": у шпиталі помер 22-річний морпіх
  Loading...