Олександр Кольченко
Олександр Кольченко 5 канал

"Адаптуюсь потроху, спілкуюся": визволені Бекіров та Кольченко поділилися, як почуваються – включення

Читайте по-русски
Едем Бекіров розповів, як ускладнилися проблеми з його здоров'ям за час перебування в СІЗО

У неділю, 8 вересня, колишніх в'язнів Кремля продовжили оглядати у столичній лікарні "Феофанія". Зранку до медзакладу повернувся Володимир Балух.

Напередодні його відпустили лікарі після обстеження. Окрім цього, до лікарні приїхали і волонтери, щоби провідати колишніх бранців Кремля.

Загалом у суботу до Феофанії привезли 11 цивільних ексбранців. Деякі з них залишили лікарню того ж дня. Але планували повернутися, аби здати ще аналізи та вирішити чи необхідне їм подальше лікування.

За словами одного з лікарів, усім бранцям уже поставили діагнози. Вони різні, і кожен зі звільнених потребує різного лікування. Більше інформації медик не повідомив. Зазначив лише, що жоден не потребує інтенсивної терапії.

Водночас заступник головного лікаря Андрій Строкань додав, що всі колишні в'язні у понеділок будуть обстежені та лікуватимуться у "Феофанії" - там є для цього все необхідне.

Надвечір неділі "5 каналу" вдалося поспілкуватися і з самим колишніми в'язнями.

"Я на протезі, за час перебування там ускладнилися спинні проблеми. Я не ходив, не виходив з камери, за цей час атрофувалися м'язи. Роблять аналізи, знімки, кардіолог готує. Напевно доведеться операцію на серці робити, тому що є проблеми", - поділився Едем Бекіров.

"Адаптуюсь потроху, спілкуюся. (Підтримують – ред.) мама, друзі, з Криму", - прокоментував Олександр Кольченко, додавши, що отримував листи не лише з України, а й з Росії та Криму.

Зазначимо, як розповіла омбудсвумен Людмила Денісова в інтерв'ю "ВВС Україна", для українського режисера Олега Сенцова та активіста Олександра Кольченка вже організовано тимчасове житло. Щодо організації пстійного житла триває робота.

Як повідомляв 5.UA, 7 вересня 2019 року 35 українців повернулися в Україну в рамках обміну з РФ. Серед них 24 моряки і 11 засуджених українців: Сенцов, Сущенко, Панов, Кольченко, Клих, Карпюк, Гриб, Сизонович, Балух, Артур Панов і Едем Бекіров.

Попередній матеріал
"На вільне щасливе життя": Балуху подарували нову вишиванку, замість вкраденої при етапуванні – відео
Наступний матеріал
На обмін полоненими відреагувало французьке МЗС
Loading...

Їх виселили у степи: як згадують депортацію західних українців свідки злочинів комуністичного режиму

Літак з українськими політв'язнями Кремля приземлився у "Борисполі"

Із Москви та Києва вилетіли літаки з полоненими для обміну – відео

Стало відомо, де саме відбудеться церемонія зустрічі українських політв'язнів

Полозов прокоментував можливість звільнення українських моряків: "Процес пішов"

Із московського СІЗО "Лефортово" виїхали автобуси в супроводі поліції – Цимбалюк