Термінал B аеропорту "Бориспіль"
Термінал B аеропорту "Бориспіль" 24tv.ua

Стало відомо, де саме відбудеться церемонія зустрічі українських політв'язнів

Читайте по-русски
Родичі політв'язнів вже їдуть до аеропорту "Бориспіль"

Зустріч політв'язнів-українців, які нині прямуюють до України, має відбутися у терміналі "Б" аеропорту "Бориспіль". Про таке журналістові "5 каналу" Олені Соловйовій повідомив адвокат Марк Фейгін. 

Як відомо, до аеропорту "Бориспіль" вже прямують родичі політв'язнів. 

Як повідомляв 5.UA, передбачається обмін між Києвом і Москвою утримуваними особами. Однак офіційної інформації поки немає.

Раніше адвокат військовополонених українських моряків Микола Полозов заявив, що почався процес обміну між Росією і Україною утримуваними особами.

Як повідомляв 5.UA, раніше сьогодні український журналіст Роман Цимбалюк повідомив, що із московського СІЗО "Лефортово" виїхали автобуси в супроводі поліції.

Додамо, наприкінці серпня 2019 року в слідчому ізоляторі "Лефортово" у столиці Росії Москві підтвердили, що у них знаходяться п'ятеро засуджених українців. Мова йде про Володимира Балуха, Миколу Карпюка, Олександра Кольченка, Романа Сущенка та Станіслава Клиха. Також російська журналістка та громадська активістка Вікторія Івлєва заявляла, що у неї брали передачу в це СІЗО, крім згаданих людей, ще Павлу Грибу.

Попередній матеріал
24 моряки, Сенцов, Балух, Гриб: Фейгін розповів, хто, імовірно, у списку на обмін
Наступний матеріал
Із Москви та Києва вилетіли літаки з полоненими для обміну – відео
Loading...