rian.ru

У СІЗО "Лефортово" взяли передачі для Сущенка і ще 31 політв'язня – подробиці

  Читайте по-русски
  Нині в "Лефортово" утримуються 24 військовополоні моряки і щонайменше 8 політв'язнів

  У московському СІЗО "Лефортово" взяли передачі для 24-х українських військовополонених моряків, а також 8 політв'язнів. При цьому про місцезнаходження Олега Сенцова, як і раніше, нічого не відомо. Про це написав у Facebook український журналіст Роман Цимбалюк.

  "Щойно з Вікторією Івлевою провели операцію щодо встановлення особистостей громадян України, які перебувають у СІЗО "Лефортово". Принесли передачі. І їх прийняли, що вже саме по собі є великою удачею. Взяли для 24-х моряків і 8 наших засуджених. Серед них: Сущенко, Балух, Кольченко, Карпюк, Клих, Гриб, Панов і Сизонович. Усього 32 людини. Можливо, список неповний. Також незрозуміло, де Сенцов", – написав жрналіст.

  Він окремо висловив слова подяки всім російським активістам, волонтерам, які допомагають українським політв'язням і військовополоненим, особливо Вікторії Івлевій.

  Нагадаємо, минулого тижня була інформація, що може відбутися обмін утримуваними особами між Україною і Росією. Нібито для цього значну частину українських політв'язнів привезли з різних колоній до "Лефортово". Однак у п'ятницю СБУ офіційно заявило, що обмін відкладається на невизначений термін.

  Попередній матеріал
  Зустріч з керівниками Ради, Кабміну та силовиками: як Зеленський перші завдання роздавав – репортаж
  Наступний матеріал
  Знімав порноролики за участю власних дітей 2-х та 5-ти років – поліція затримала горе-батька
  Loading...