Родичі політв'язнів з'їжджаються до офісу омбудсмена
Родичі політв'язнів з'їжджаються до офісу омбудсмена radiosvoboda.org

Родичі політв'язнів з'їжджаються до офісу омбудсмена Денісової

Читайте по-русски
Раніше сьогодні український журналіст Роман Цимбалюк повідомив, що із московського СІЗО "Лефортово" виїхали автобуси в супроводі поліції

Родичі 24 моряків і ще 11 українських політв'язнів зібралися в офісі омбудсмена Денисової. Про це "Укрінформу" повідомив адвокат Марк Фейгін.

Водночас родичі політв'язнів повідомили "Укрінформу", що "їх на чотирьох автобусах везуть в невідомому напрямку".

Раніше адвокат військовополонених українських моряків Микола Полозов заявив, що почався процес обміну між Росією і Україною утримуваними особами.

Як повідомляв 5.UA, раніше сьогодні український журналіст Роман Цимбалюк повідомив, що із московського СІЗО "Лефортово" виїхали автобуси в супроводі поліції.

Додамо, наприкінці серпня 2019 року в слідчому ізоляторі "Лефортово" у столиці Росії Москві підтвердили, що у них знаходяться п'ятеро засуджених українців. Мова йде про Володимира Балуха, Миколу Карпюка, Олександра Кольченка, Романа Сущенка та Станіслава Клиха. Також російська журналістка та громадська активістка Вікторія Івлєва заявляла, що у неї брали передачу в це СІЗО, крім згаданих людей, ще Павлу Грибу.

Нагадаємо, раніше російське державне інформагентство з посиланням на джерело повідомляло, що обмін полоненими між Україною і Росією має відбутися 7 вересня, тобто сьогодні.

Попередній матеріал
Полозов прокоментував можливість звільнення українських моряків: "Процес пішов"
Наступний матеріал
Путін помилував Сенцова і ще 10 українців
Loading...