Олег Сенцов
Олег Сенцов inforesist.org

Путін помилував Сенцова і ще 10 українців

  Читайте по-русски
  У свою чергу Зеленський помилував 16 осіб в рамках обміну полоненими

  Президент Росії Володимир Путін помилував 11 українців, заявлених в рамках обміну полоненими. Про це повідомила віце-президент Європейського інституту омбудсмана, перший український омбудсмен Ніна Карпачова, передає "Інтерфакс-Україна".

  "Зараз можна сказати, що відбулося головне – відбувся діалог двох президентів – України та РФ, який по суті зрушив з мертвої точки ту проблему, яка ніяк не вирішувалася протягом 20 місяців. В результаті цього діалогу ми маємо помилування. Український президент Зеленський помилував 16 осіб, з них – три жінки. Російський президент Володимир Путін помилував 11 осіб", - розповіла вона. Карпачова зазначила: "Таким чином, 24 українських військових моряків повертаються додому плюс 11 помилуваних. Серед них летить наш громадянин – режисер Олег Сенцов". Вона уточнила, що Україна напередодні відпустила під особисті зобов'язання 19 осіб, які пішли на обмін, 16 були помилувані.

  Як повідомляв 5.UA, з російського аеропорту "Внуково" і українського "Борисполя" вилетіли літаки з полоненими, підготовленими для обміну між Москвою і Києвом.

  Попередній матеріал
  Родичі політв'язнів з'їжджаються до офісу омбудсмена Денісової
  Наступний матеріал
  Літак з українськими політв'язнями Кремля приземлився у "Борисполі"
  Loading...