Збірна України з футболу U19
Збірна України з футболу U19 Українська асоціація футболу (УАФ)

Збірна України з футболу U19 розгромила Естонію у першому матчі відбору Євро-2020

Наступний матч наші юніори зіграють 16 листопада зі Словенією

Футболісти юнацької збірної України U19 перемогли естонців у першому матчі кваліфікації до Чемпіонату Європи-2020 з рахунком 4:0. Гра відбулася у шведському місті Сандвікен на стадіоні "Єрнваллен".

Голами в матчі відзначилися Михайло Мудрик (38 хвилина), Артем Шулянський (45), Данило Сікан (63) та Максим Гірний (77).

Наступний поєдинок українці проведуть 16 листопада зі збірною Словенії. Початок матчу о 16.00.

В елітраунд з групи вийдуть дві найсильніші команди та найкраща серед команд, що посядуть треті місця. Фінальна стадія пройде в липні 2020 року в Північній Ірландії.

Нагадаємо, минулого місяця збірна України з футболу обіграла чинних чемпіонів континенту з Португалії з рахунком 2:1 і достроково вийшла на Євро-2020.

"10% від хабара – в нагороду": Зеленський підписав закон щодо викривачів корупції
    Фірма ексдиректора "Буковеля" приховала кошторис ремонту траси за 480 млрд грн – "Наші гроші"

В Одесі ворота для мініфутболу впали на іноземного студента – хлопець загинув на місці

Бійка футбольних фанатів у Львові: двоє поліцейських постраждали, 12 осіб затримано

Італійський тренер Мальдера показав патріотичне українське тату – фото

"Потрібно зламати всі стереотипи": у Києві стартували футбольні тренування для особливих дівчаток

Перемога на останніх хвилинах: "Динамо" обіграло "Шахтар" і вийшло до чвертьфіналу Кубка України