Українська футбольна збірна
Українська футбольна збірна ffu.ua

Футбольна збірна України обіграла Португалію і достроково вийшла на Євро-2020

Зауважимо, що на цей матч форвард португальської збірної Кріштіану Роналду за руки виводив сина загиблого героя АТО Олександра Цимбала

Національна збірна України з футболу здобула шосту перемогу у кваліфікації чемпіонату Європи-2020 і достроково гарантувала собі участь у фінальному турнірі XVI континентальної першості. У своєму сьомому відбірковому матчі Євро-2020 "синьо-жовті" обіграли чинного володаря титулу команду Португалії – 2:1, повідомляє "Укрінформ".

Португалія розпочала матч із тотального пресингу, але вже на четвертій хвилині отримала гольову атаку на свої ворота. Після подачі кутового Сергій Кривцов пробивав головою, і воротар португальців відбив м'яча. На добивання зіграв Роман Яремчук, який за кілька метрів забиває у порожні ворота – 1:0.

Після забитого голу збірна України зіграла тактично феєрично і гранично самовіддано у захисті, де відпрацьовувала уся команда. Зірка португальців Кріштіану Роналду двічі пробивав стандарти, але м'яч пролітав повз ворота. Ще в одному моменті Роналду з лінії штрафного пробив вище воріт.

На НСК "Олімпійський" у Києві відзначилися Роман Яремчук, який відкрив рахунок на 6-й хвилині, та Андрій Ярмоленко на 27-й хвилині – у господарів; Кріштіану Роналду на 72-й хвилині з пенальті – у гостей.

На 72-й хвилині за другу жовту картку з поля був вилучений Тарас Степаненко.

У паралельному поєдинку групи В збірна Литви у Вільнюсі програла команді Сербії з рахунком 1:2.

Українська футбольна збірнаffu.ua

Нині турнірне становище: Україна – 19 очок (після 7 ігор), Португалія – ​​11 (6), Сербія – 10 (6), Люксембург – 4 (6), Литва – 1 (7).

У заключному матчі кваліфікації Україна 17 листопада зіграє в Белграді з футболістами Сербії.

Зауважимо, що на цей матч Роналду за руки виводив сина загиблого героя АТО Олександра Цимбала. Батько Олександра – Сергій Цимбал – загинув у 2014 році під Дебальцевим.

Результати інших матчів понеділка:

Група А: Косово – Чорногорія – 2:0, Болгарія – Англія – 0:6.

Турнірне становище: Англія – 15 очок, Чехія – 12, Косово – 8, Чорногорія – 3, Болгарія – 3.

Група Н: Франція – Туреччина - 1:1, Ісландія – Андорра - 2:0, Молдова – Албанія – 0:4.

Турнірне становище: Туреччина – 19 очок, Франція – 19, Ісландія – 12, Албанія – 9, Андорра – 3, Молдова – 3.

За підсумками групового етапу кваліфікації, який завершиться 19 листопада, визначаться 20 учасників фінальної стадії Євро-2020 – по дві кращих команд у всіх десяти групах. Останні чотири путівки отримають переможці стикових матчів плей-офф Ліги націй УЄФА.

Як повідомляв 5.UA, у вересні ФІФА назвала кращого футболіста та футболістку року.

Дивіться також фотогалерею за темою:

Солодке й витончене мистецтво: як на кавунах викарбовують портрети футболістів – ФОТО

Доба на Донбасі: ворог цілив зі 120-мм мінометів та БМП
ООН офіційно визнала, що РФ порушує Женевські конвенції через зміну демографії Криму