Яків Хаммо
Яків Хаммо НОК

Український дзюдоїст Яків Хаммо вийшов до чвертьфіналу літньої Олімпіади в Токіо

А ось Олена Костевич, яка вже має бронзову медаль у парному виступі з кульової стрільби, не змогла пройти далі в іншому виді змагань

Український дзюдоїст Яків Хаммо вийшов до чвертьфіналу літньої Олімпіади в Токіо. 27-річний спортсмен здобув перемогу над румуном Владутом Симонеску.

А ось Олена Костевич, яка вже має бронзову медаль у парному виступі з кульової стрільби, не змогла пройти далі в іншому виді змагань. Йдеться про стрільбу з 25 метрів. Там Костевич не змогла показати кращий результат, ніж її суперниці.

У восьмий день олімпіади у боротьбу вступив 21 українець. Цими хвилинами розпочинаються змагання зі стрибків у воду. На біговій доріжці будемо вболівати за наших легкоатлетів. А ближче до 15-ї години бронзовий призер цих ігор Михайло Романчук плистиме півтори тисячі метрів вільним стилем.

Нагадаємо, український плавець Михайло Романчук виграв бронзову медаль у запливі на 800 метрів вільним стилем на Іграх-2020 у Токіо.

Церемонія нагородження українських стрільців на Олімпійських іграх у Токіо – фотогалерея