Токіо
Токіо Shutterstock

Китай на першому місці в медальному заліку Олімпійських ігор-2020

Однак найбільше нагород різного ґатунку в США

Китай потрапив на перше місце в медальному заліку на Олімпійських іграх. Про це повідомляє офіційний сайт Олімпіади-2020.

У Піднебесної – 15 золотих медалей. Другу сходинку посіла Японія. У них також 15 головних нагород. Замикають трійку лідерів Сполучені Штати. У них – 14 золотих медалей. Але найбільше нагород різного ґатунку. Україна опустилася на 54 позицію.

Абсолютною рекордсменкою на 7 день змагань стала Австралія. Вона забрала відразу три медалі у змаганні із плавання брасом на 200 метрів – золото, срібло та бронзу. Завойовують нові медалі і Сполучені Штати, що є одними з лідерів на Олімпійських іграх-2020. А от їхній спортсмен, чемпіон світу зі стрибків, змушений пропустити змагання. У нього виявили коронавірус. На Сема Кендрікса США покладали великі надії.

До слова, напередодні по Японії вдарив тайфун "Непартак". Через нього змінили розклад в Іграх. Перенесли змагання з веслування та стрільби з лука. Нині все відбувається за графіком. Влада обіцяє ретельно стежити за негодою.

Як повідомляв 5.UA, бронзова призерка Дар'я Білодід повернулася з Олімпійських ігор.

Олімпійські ігри в Токіо: українка показала найкращий результат у фіналі гребного слалому
    Український спортсмен зі спортивної ходьби, який порушив антидопінгові правила, вирушить на Олімпійські ігри в Токіо

Світоліна програла у півфіналі Олімпіади-2020 – тепер побореться за бронзу

Трьох українських легкоатлетів, які не пройшли допінг-контроль, відсторонили від Олімпіади в Токіо

Бронзовий призер Олімпіади-2020 із кульової стрільби Олег Омельчук повернувся в Україну – як зустрічали

Олімпіада-2020: український плавець Михайло Романчук здобув бронзу

П'ятий день Олімпіади в Токіо: як показали себе українські спортсмени – включення