Олег Омельчук
Олег Омельчук 5 канал

Бронзовий призер Олімпіади-2020 із кульової стрільби Олег Омельчук повернувся в Україну – як зустрічали

Залишати цей спорт він не збирається і вже на початку серпня стрілок вирушає на Чемпіонат України

Виборов бронзу і повернувся додому. Олег Омельчук привіз до України бронзову медаль з Олімпійських ігор-2020 із кульової стрільби. За перемогу спортсмен змагався разом із партнеркою – Оленою Костевич. Вони обійшли пару із Сербії з рахунком 16:12. Зустрічала медаліста журналістка "5-го" Валерія Павленко.

За рахунком Олімпійські ігри – четверті, а медаль – перша. Олег Омельчук повернувся з Токіо додому з бронзою.

Попри те, що на рідну землю вже приземлився, Олег зізнається: досі не вірить, що став призером Олімпійських ігор.

"Ще не дуже, тому що втомлений після змагань. Тому, думаю, час пройде і більше усвідомлю", – каже Олег Омельчук.

Без нервів та сумнівів у собі в Токіо не обійшлося, каже призер.

"Так, як я хотів, щоб вийшло, не вийшло. То хвилювання постійно було, увесь час", – пояснює бронзовий призер Олімпіади-2020.

Повірити в свої сили спортсмену допомагала партнерка по стрільбі – Олена Костевич. У поєдинку за третє місце разом вони перемогли сербів з рахунком 16:12.

"Коли ми виступали з Оленою, то вона мені психологічно допомагала, допомагала її впевненість", – зауважує олімпієць.

Підтримував свого підопічного і тренер призера.

"Я старався навпаки його розблокувати, не говорити про стрільбу, тому що він переживав. Я бачив, з ним розмовляючи, що він напружений", – розповідає тренер Олега Сергій Бондар.

Тренер каже: у медалі Олега був упевнений.

"Підготовка йде весь час, за місяць неможливо підготувати спортсмена до якогось високого результату. Я думаю, спортсмен на вогневому зробив те, що міг", – зазначив тренер.

З пневматичною зброєю в руках Олег Омельчук вже більше 10-ти років. Залишати цей спорт він не збирається і вже на початку серпня стрілок вирушає на Чемпіонат України.

Валерія Павленко, Валентин Стрельцов, "5 канал"

Нагадаємо, український плавець Михайло Романчук виграв бронзову медаль у запливі на 800 метрів вільним стилем на Іграх-2020 у Токіо.

Церемонія нагородження українських стрільців на Олімпійських іграх у Токіо – фотогалерея