Олімпійські ігри
Олімпійські ігри Shutterstock

Медальний залік Олімпійських ігор-2020: подробиці

Лідери залишаються незмінними

У медальному заліку на Олімпійських іграх перше місце посіли Сполучені Штати. У них 25 медалей, з яких 9 – золотих. Стільки ж золотих нагород і в Китаю, однак загалом у Піднебесної 21 медаль. Також у трійці лідерів Японія. У господарки Олімпіади 18 нагород. Україна ж опустилася на 47-му позицію. Про це повідомляє офіційний сайт Олімпіади-2020.

Уперше від 1936 року атлетки із Швейцарії заполонили весь п'єдестал у перегонах на гірських велосипедах. Понад 80 років тому швейцарці забрали всі медалі в гімнастиці. Сьогодні відбувся фінал змагань із серфінгу – цей вид спорту вперше був представлений на Олімпійських іграх.

Бразилець Італо Феррейра став першим олімпійським чемпіоном із серфінгу серед чоловіків. Друге місце – в японця Каноа Ігарасі, а третє – в австралійця Оуена Райта. Серед жінок золото здобула американка Карісса Мур, срібло – в атлетки з ПАР Б'янки Буйтендаг, а бронза дісталася японці Амуро Цудзукі. Українські атлети в цій дисципліні не виступали.

Як повідомляв 5.UA, українська спортсменка Вікторія Ус посіла восьме місце у веслувальному слаломі на Олімпійських іграх.

Нардепи від "ЄС" закликали владу забезпечити своєчасну виплату зарплат медпрацівникам