Олімпіада
Олімпіада скріншот

П'ятий день Олімпіади в Токіо: як показали себе українські спортсмени – включення

Українські тенісистки сестри Людмила та Надія Кіченок зупинилися за крок до півфіналу

Українська тенісистка Еліна Світоліна вийшла до півфіналу Олімпійських ігор в Токіо. У поєдинку вона здолала італійку Камілу Джорджі з рахунком 6:4. У наступному етапі Еліна Світоліна вийде на корт з чешкою Маркетою Вондроушовою. Впродовж дня на літніх Олімпійських іграх виступали десятеро українців.

У Дзюдо сьогодні в категорії до 90 кілограмів розігрувались медалі у чоловіків. Українець Кеджау Ньябалі не зумів пробитися до чвертьфіналу. У своєму першому поєдинку Кеджау впорався з Робертом Флорентіно, проте далі програв Давлату Бобонову з Узбекистану, останній здобув перемогу завдяки брудному прийому – закричав нібито від завданої українцем травми, хоча далі поєдинок продовжив. А золоту медаль в цій категорії в дзюдо здобув грузин.

У жінок медалі в Дзюдо розігрувалися в категорії до 70 кг і очікувано переможницею стала японка Чизуру Араї.

Варто зазначити, що українські тенісистки сестри Людмила та Надія Кіченок зупинилися за крок до півфіналу парного турніру Олімпійських ігор в Токіо. Українки в 1/4 фіналу поступилися представницям ОКР Вероніці Кудерметовій та Олені Весніній. Рахунок зустрічі – 2:6, 1:6.

Крім того, українець Ілля Ковтун посів 11 місце в індивідуальному багатоборстві зі спортивної гімнастики, а Петро Пахнюк – 19-те. Переміг у змаганнях японець Хасімото Даікі. Друге місце в китайця Сяо Рутена, третє – в Микити Нагорного (ОКР).

Нагадаємо, Японія знову потрапила на перше місце в командному заліку на Олімпійських іграх.

Церемонія нагородження українських стрільців на Олімпійських іграх у Токіо – фотогалерея