Олімпійські ігри
Олімпійські ігри Shutterstock

Японія вирвалася на перше місце в медальному заліку на Олімпійських іграх

В країни 12 золотих медалей

Японія знову потрапила на перше місце в командному заліку на Олімпійських іграх. Про це повідомляє офіційний сайт Олімпіади-2020.

У них – 12 золотих медалей. Загалом же отримали 21 нагороду. Другу сходинку посів Китай. У Піднебесної – 11 золотих медалей. Замикають трійку лідерів Сполучені Штати. До речі, саме вони загалом забрали найбільше різних нагород. Україна ж опустилася на 50-ту позицію.

Новий олімпійський день найуспішніше знову почали США. Плавчиня Кейт Ледеккі вперше в історії країни посіла перше місце у змаганнях із плавання у вільному стилі на дистанцію у 1500 метрів та ще й установила світовий рекорд.

Американка Еріка Салліван узяла в цій гонці срібло. США виграли і другу медаль із синхронного дайвінгу за останні два дні. Ендрю Капоб’янк та Майкл Гіксон вибороли срібло у змаганнях зі синхронних стрибків із 3-метрового трампліна серед чоловіків.

Як повідомляв 5.UA,  українські олімпійці подолали прокляття прапороносців

Сьома річниця звільнення від окупантів: Порошенко привітав мешканців Авдіївки
    НАЗК почало перевіряти декларацію Медведчука і ще дев'яти нардепів

Українські олімпійці подолали прокляття прапороносців: подробиці

Українська спортсменка Вікторія Ус посіла восьме місце у веслувальному слаломі на Олімпійських іграх

Церемонія нагородження українських стрільців на Олімпійських іграх у Токіо – фотогалерея

Чвертьфінали для України: тенісистка Світоліна та боксерка Лисенко вийшли до наступного етапу на Олімпіаді

"Ми довго та наполегливо йшли до цієї нагороди": Костевич про завоювання бронзи на Олімпіаді

"Усе ще попереду": як у "Борисполі" зустрічали бронзову призерку Олімпіади-2020 Дар'ю Білодід