Спортсмени 5 канал

Шостий день Олімпіади в Токіо: якими є результати спортсменів від України

Еліна Світоліна не змогла вийти у фінал

Четверта бронзова нагорода у скарбничці українських олімпійців на іграх у Токіо. Її виборов плавець Михайло Романчук. Натомість перша ракетка України Еліна Світоліна не змагатиметься за золото. У півфіналі вона поступилася спортсменці з Чехії. На сьомий день літніх Олімпійських ігор до боротьби долучилися 12 українських спортсменів. Про це повідомляє "5 канал".

З 2004 року на Олімпійських іграх Україна залишалася без нагород у плаванні, але сьогодні ситуація змінилась. Фінальний заплив на 800 метрів вільним стилем. Одразу два українці потрапили до фіналу – це Сергій Фролов та Михайло Романчук. У підсумку, Романчук третій – у нього бронзова нагорода.

І Михайло, і Сергій після цих змагань пообіцяли, що в наступному виді змагальної програми – запливах на 1500 метрів вільним стилем будуть намагатися показати значно кращі результати, тому що і для Фролова, і для Романчука саме 1500 метрів є коронною, фірмовою дистанцією. Півфінальні запливи на цій дистанції будуть проведені вже завтра.

Цонте Рогава сьогодні в надважкій категорії програв британцю Фрейзеру Кларку. 4 з 5 українських боксерів-чоловіків програли перші ж бої. Але Хижняк, лідер боксерської команди, сьогодні взяв на себе головну роботу – переміг і вийшов до чвертьфіналу.

Еліна Світоліна програла свій півфінальний поєдинок чешці Маркеті Вондроусовій.

Джессіка Фокс, і Вікторія Ус – єдині на цій Олімпіаді учасниці, які змогли вийти до півфіналу у гребному слаломі як на байдарках, так і на каное. Вікторія Ус була 8-ю в змаганні на байдарках. Сьогодні в змаганнях на каное вона показала 7-й результат. Джессіка Фокс, яка вже тут завоювала бронзову нагороду, сьогодні, нарешті, стала олімпійською чемпіонкою – першою в світі спортсменкою, яка виграла золото в обох дисциплінах з гребного слалому.

Леонід Веселков, Віталій Годованюк, "5 канал"

Лісові пожежі в Анталії: що відбувається в туристичних регіонах – ексклюзивний коментар
Подія геополітичного масштабу: у Зоні відчуження відкрили колії для транспортування ядерного палива

Медальний залік Олімпійських ігор-2020: подробиці

Наймолодший учасник в історії країни: як проводжали Українську збірну зі стрибків у воду в Токіо

Збірна України зі стрибків у воду вирушила на Олімпійські ігри в Токіо: як проводжали спортсменів