Українець став чемпіоном світу з шахів серед юніорів

Першість українець здобув у Індії, де нині триває турнір

Українець Євген Штембуляк - чемпіон світу з шахів серед юніорів до 20 років.

Про це повідомили на сайті Федерації шахів України.

Першість українець здобув у Індії, де нині триває турнір. Спортсмен набрав дев'ять очок із одинадцяти можливих. Лідером став ще після п'ятого раунду та упевнено пройшов до кінця турніру. Чемпіонат розпочався 14-го жовтня, нині ж він завершується. Триватиме до сьогоднішнього дня.

Як повідомляв 5.UA, українські шахістки Анна та Марія Музичук увійшли до топ-10 кращих шахісток світу в оновленому рейтингу на грудень 2018 року.

Анна Музичук виборола "золото" Кубка Європи з шахів. Також львів'янка Марія Музичук виграла у росіянки на чемпіонаті Європи з шахів у Словаччині.

Мостова справа: заступнику Філатова обрали запобіжний захід
    Дії ДБР проти Порошенка підривають позицію України в міжнародних судах на користь Росії – адвокат Новіков

Росія визнала підміну допінг-проб своїх спортсменів – ЗМІ

ФІФА назвала кращого футболіста та футболістку року – подробиці

Росія підробляла допінг-тести для WADA протягом 18 місяців – The Telegraph

У Києві стартував фінал відбору на Invictus Games: учасники змагань у передчутті – включення