Скріншот відео

Учасники забігу "Ветеранська десятка" провели відкрите тренування на "Олімпійському"

Українські, польські та американські вояки показують – марафон їм до снаги

Перед міжнародним марафоном "Ветеранська десятка", який відбудеться в неділю, 7 жовтня, в Києві, учасники забігу провели відкрите тренування на НСК "Олімпійський". Розім’яли м’язи ветерани війни з України, Польщі та Сполучених Штатів Америки. Як усе було – розкаже Мирослав Солонар.

Розтягуються з усіх сил, потім кілька разів присідають, і біжать коротку естафету. Українські, польські та американські вояки показують – марафон їм до снаги. Та й підводити своїх тренерів аж ніяк не хочеться.

"Я проконтролюю кожного, щоб добігли", – запевняє тренерка Наталія Крушинська.

Найдовше з усіх розминається український лейтенант Олександр Попруженко, який під час війни на сході втратив зір. Нині зі своїм тренером готується одразу до двох марафонів: київського – на 10 кілометрів, та американського – дистанцією 42 кілометри.

"Я розумію, що там є хлопці, які швидше пробіжать. Але такі незрячі, як і я, можуть бігати, і бігати швидко", – переконує спортсмен.

"Сашко – приклад для багатьох. Те, що він бігає, те, скільки він бігає, це вже рекордсмен, який пробіжить марафон", – каже тренер Олександра Микола Левчик.

Проте для початку – п’ять кіл на бігових доріжках футбольної арени.

Спорт не лише загартовує, а й піднімає настрій, впевнені учасники ветеранського забігу. Перед столичним марафоном влаштували невеличку розминку на стадіоні "Олімпійський". Бігти не так багато кіл, проте, кажуть, уже втомилися.

На думку американського учасника Мелвіна Телорі, за плечима якого війна в Афганістані, зараз найголовніше – відновити втрачену енергію.

"У вас учора була дуже смачна качка і гриби. Це мені дуже сподобалося", – ділиться американський спортсмен.

Уже цієї неділі "Ветеранську десятку" планують подолати понад три сотні учасників. Серед них – кожен другий – український ветеран.

Мирослав Солонар, Олена Сорокіна, "5 канал"

Попередній матеріал
Підозрюють у розкраданні 6 млн грн: голову Держагентства резерву Мосійчука залишили на посаді
Наступний матеріал
Часто "швидка" оперативно довозить людину до лікарні, а там вона по півгодини лежить, поки її приймуть у відділення – заступник Супрун

Трамп виступає проти будівництва газопроводу "Північний потік-2" – Дуда

Дуда запропонував створити в Польщі постійну військову базу США – "Форт Трамп"

Президенти – теж люди: Трамп пошматував мережу своїм рандеву із туалетним папером на черевику – відео

У Бюро нацбезпеки Польщі відреагували на конфлікт України з Угорщиною

США висунули звинувачення 7-м офіцерам ГРУ Росії і назвали їхні імена

У США визнали Голодомор 1932-33 років геноцидом українського народу