Фото noc-ukr.org

Став відомий склад Олімпійської збірної України, що полетить в Ріо-де-Жанейро

Україну представлять більше 200 спортсменів у 27 видах спорту. Вперше Україна буде представлена в змаганнях груп у синхронному плаванні та у веслувальному слаломі

Сьогодні під час засідання Виконкому Національного олімпійського комітету був затверджений склад Олімпійської збірної України для участі в Іграх ХХХІ Олімпіади 2016 року в Ріо-де-Жанейро в Бразилії. Про це повідомляє прес-служба Національного олімпійського комітету України.

Під час прес-конференції президент НОК Сергій Бубка оголосив, що на даний момент склад команди налічує 205 спортсменів у 27 видах спорту. Разом з тим, на листі очікування міжнародних федерацій водних видів спорту і каное знаходяться ще 5 українських плавців, а також екіпаж чоловічої байдарки-двійки, що мають потенційні шанси для участі в Іграх – відповідна інформація з'явиться найближчими днями.

"Вже післязавтра шеф української місії Ніна Уманець відправляється до Ріо, де 18 липня відбуватиметься акредитація та підтвердження спортивних заявок", – зазначив Бубка.

За словами Сергія Бубки, кожному спортсмену, щоб вибороти ліцензію та здобути право змагатись з найсильнішими атлетами планети, потрібно було подолати вкрай складний кваліфікаційний відбір, який до Ігор-2016 став ще жорсткішим. Тим не менш, вперше Україна буде представлена, зокрема, у змаганнях груп у синхронному плаванні, відразу трьома командами у фехтуванні, а також веслувальному слаломі.

Президент НОК також поінформував, що з метою забезпечення належної участі нашої Олімпійської команди в Іграх Національний олімпійський комітет в цьому олімпійському циклі надав фінансову і матеріальну підтримку федераціям з олімпійських видів спорту на підготовку спортсменів в розмірі понад 58 млн грн. НОКом забезпечено придбання інвентарю і обладнання на загальну суму майже 17,5 млн грн. 11 липня відбулась презентація спортивної та парадної форми нашої Олімпійської команди.

Також у рамках співпраці з Олімпійською Солідарністю Міжнародного Олімпійського Комітету НОК вдалося суттєво збільшити кількість щомісячних стипендій для атлетів елітної групи, які готуються до Ріо.

Замість 15 стипендій, які передбачалися для України раніше, спочатку НОК вдалося збільшити їх до 30, а згодом і до 70, таким чином охопивши значно більше коло наших провідних олімпійців, що отримують щомісяця стипендії у розмірі 7,5 тисяч гривень на підготовку до Ріо. Загальний бюджет цієї програми складає майже 7 млн грн.

"Ми знаємо, що Олімпійські ігри в Ріо будуть вкрай непростими, адже в умовах жорсткої конкуренції в непростих кліматичних умовах та іншому для нас часовому поясі змагатимуться кращі з кращих атлетів планети. Ми віримо в наших олімпійців і в те, що славні спортивні традиції України будуть продовжені в Ріо", – наголосив Сергій Бубка.

У НОК також повідомили, що 23 липня о 18:00 на Софіївській площі Києва відбудуться урочисті проводи Олімпійської команди.

Як повідомляв 5.ua, українські синхроністки вибороли ліцензію на участь в Олімпіаді-2016. Нагадаємо, Олімпійські ігри-2016 відбуватимуться з 5 по 21 серпня 2016 року в Ріо-де-Жанейро і це перші Олімпійські ігри у Південній Америці.

Попередній матеріал
Олланд: 50 поранених у теракті в Ніцці – між життям і смертю
Наступний матеріал
ГМ "Опора": Спостерігачі фіксують значні порушення у передвиборчій кампанії довиборів у ВР

Мінспорту ініціює громадську кампанію "Спільна олімпійська перемога"

Російські легкоатлети не поїдуть в Ріо на Олімпійські ігри

"Олімпієць": у Сумах встановили скульптуру, зроблену з ноги Леніна

Близько 200 гімнасток школи олімпійського резерву пікетують у Дніпрі

Допінговий скандал: російських атлетів хочуть відсторонити від участі в Олімпіаді-2016

Сирійська біженка, яка врятувала людей в Егейському морі, готується до Олімпіади