noc-ukr.org

Українські синхроністки вибороли ліцензію на участь в Олімпіаді-2016

Літні Олімпійські ігри відбудуться у серпні в Бразилії

Жіноча збірна України з синхронного плавання посіла перше місце на олімпійському кваліфікаційному турнірі в Ріо-де-Жанейро. Про це повідомляють у прес-службі Національного олімпійського комітету України.

"В командних змаганнях наші дівчата за сумою технічної та довільної програм посіли перше місце, отримавши від суддів найвищу серед усіх учасниць суму балів – 186.7855", – мовиться в повідомленні.

Таким чином українські спортсменки гарантували собі участь в командних змаганнях на Іграх ХХХІ Олімпіади, що в серпні відбудуться в Бразилії.

Як повідомляв 5.ua, перша "ракетка" України Еліна Світоліна стала переможницею турніру Жіночої тенісної асоціації (WTA) BMW Malaysian Open в Куала-Лумпур (Малайзія).

У мережі збирають підписи під відкритим листом до європейських лідерів щодо звільнення Савченко
    За минулу добу бойовики 38 разів відкрили вогонь по українських позиціях, Авдіївку обстріляли з мінометів - штаб АТО