юні гімастки_Дніпро
5 канал

Близько 200 гімнасток школи олімпійського резерву пікетують у Дніпрі

Школу олімпійського резерву можуть позбавити даху над головою

У Дніпрі близько двох сотень юних гімнасток школи олімпійського резерву разом із батьками вийшли на пікет під міську адміністрацію. Їх вже не раз намагаються виселити із спортивної зали для тренувань.

Як стало відомо, чиновники ніяк не можуть домовитися між собою про фінансування закладу та оплату оренди приміщення.

Директор спортшколи олімпійського резерву Тамара Прохоренко пояснює, що будівля належить фізкультурно-спортивному товариству "Україна" і перебуває на балансі міста. За її словами, конфлікт полягає в тому, що мерія не укладає угоду про оренду приміщення. 

"Договірні стосунки між власником зали ФСТ "Україна" та школою не складаються, тому наразі ми тут на пташиних правах",  – зазначила Прохоренко.

За словами мами вихованки спортивної школи, "у перший раз аргументували тим, що  школа (олімпійського резерву – 5.ua) має величезні борги з теплопостачання. Нині новий аргумент – нібито зал в аварійному стані".

Водночас, чиновники нарікають, що власник будівлі вимагає занадто високої  плати. Крім того, на їхню думку, спортивне товариство має передати залу на баланс міста безкоштовно. Заступник міського голови Дніпра Олександр Шикуленко зазначив, що орендна плата становить приблизно 110 тис. грн.  Він обурений вартістю оренди приміщення для дітей.

Разом з тим, керівник Дніпропетровської обласної філії фізкультурного товариства запевнив , що спортсмени просто неба не залишаться, із владою вже домовилися, залишилося узгодити лише деякі деталі.

"Вчора ми зібралися з батьківським комітетом та обладміністрацією і всі питання вирішили. Я думаю, що все буде добре, дітей ніхто не виселяє. Це я вам точно скажу. Ми зараз владнаємо стосунки з містом, областю, і я думаю, все буде добре", - зазначив голова  Дніпропетровського обласного фізкультурно-спортивного товариства "Україна" Іван Прошак.

Батьки юних гімнасток попереджають: якщо невдовзі питання не вирішиться, знову вийдуть на пікет.

Наталя Світлова, Андрій Ковбаса, 5 канал

Попередній матеріал
КПВВ на Луганщині відновив роботу після обстрілу - штаб АТО
Наступний матеріал
Насіров розповів, коли звільнить Марушевську

Пікет під Кабміном: працівники ЧАЕС вимагають нарахувати обіцяні надбавки

У Кіровограді пройшов мітинг проти перейменування міста на Кропивницький

Страйк у Краматорську: переселенці вимагають відновлення соцвиплат