Пікет під Кабміном: працівники ЧАЕС вимагають нарахувати обіцяні надбавки

Нині в зоні відчуження працюють близько 7 тис. робітників

Під Кабміном відбувається акція протесту працівників ЧАЕС. Учасники акції підрахували – уряд від початку року недоплатив кожному працівникові ЧАЕС у середньому по 7 тисяч гривень. Йдеться про надбавку до зарплати за роботу в умовах впливу іонізуючого випромінювання.

"З січня ми не отримуємо цих грошей. Нам обіцяли до 26 квітня видати (надбавку – 5.ua), на річницю, проте ми і досі чекаємо. Нас годують обіцянками", – повідомила учасниця акції, працівник ЧАЕС Неля Яцюк.

Нині в зоні відчуження працюють близько семи тисяч робітників. За словами учасників акції, вони прийшли до Кабміну, оскільки на режимних об'єктах страйки заборонені.

До пікетувальників вийшов представник секретаріату уряду, який запевнив – за два тижні доплати почнуть нараховувати, а затримка утворилася через бюрократичну процедуру. Міністерству соцполітики знадобилося кілька місяців, щоб затвердити бюджетний паспорт і передати його Міністерству фінансів.

"Проблеми насправді немає, оскільки відповідний паспорт бюджетної програми офіційно надійшов від Мінсоцполітики до Мінфіну 6 червня. Це просто робоча процедура: зараз він звіряється", – зазначив працівник департаменту інформації та комунікації з громадськістю секретаріату КМУ Михайло Шевченко.

Попередній матеріал
Комісія КМДА дала добро на перейменування проспектів на честь Бандери і Шухевича
Наступний матеріал
"Споживати по-європейськи": До 45% наявного газу Україна використовує на опалення – Зубко

Активісти пікетували будівлю відділку так званого "МВС" у Бахчисараї

Активісти пікетують СБУ з вимогою звільнити Краснова

Ляшко і три корови пікетували Кабмін