Страйк у Краматорську: переселенці вимагають відновлення соцвиплат

  Невирішеним залишається питання з міграційними печатками

  У Краматорську на мітинг вийшли переселенці, які вимагають відновити соціальні виплати та вирішити питання з міграційними печатками. Про це повідомляє голова Донецької ВЦА Павло Жебрівський, передає "Укрінформ".

  "Ми ще буквально 2 тижні тому говорили про це з Кабміном і сьогодні це прерогатива Кабміну", - заявив Жебрівський. Він також наголосив, що вимагає термінових дій від уряду.

  "Позаминулого понеділка до нас приїжджав Гройсман, який пообіцяв врегулювати ці питання. На жаль, виявилася казуїстика, соцвиплат не отримують, якщо немає штампу міграційної служби, а міграційні служби заборонили ставити штампи. Ми очікуємо від Володимира Гройсмана і Кабміну вирішення цього питання. Після вчорашнього пікетування ми в черговий раз направили звернення в Кабмін про врегулювання даної проблеми", - зазначив він.

  За словами Жебрівського, це питання вимагає невідкладних дій, і мітинг має стати поштовхом до рішучих змін. Він висловив надію, що уряд "невідкладно прийме рішення з цього приводу". 

  Як повідомляв 5.ua, у квітні СБУ виявила втричі більше, ніж торік, фіктивних переселенців, які отримують соціальні виплати та пенсії в Україні.

  Нагадаємо, станом на березень від початку АТО на Сході України ДСНС зареєструвала 1 млн 18 тис. 484 внутрішньо переміщених осіб. Серед вимушених переселенців – понад 490 тис. людей з інвалідністю та людей літнього віку, а також понад 168 тис. дітей.

  Попередній матеріал
  МВС: Інтерпол розшукує Іванющенка – в базах змінили його статус
  Наступний матеріал
  Теракт у Стамбулі: кількість жертв значно зросла

  Гройсман доручив Мінсоцполітики завершити соцвиплати ветеранам

  Мінфін підозрює, що 60 млрд з держбюджету йдуть на незаконні соцвиплати для переселенців

  СБУ виявила майже півмільйона фіктивних переселенців, які отримували соцвиплати

  Мінсоцполітики має намір зупинити соцвиплати 350 тис. фіктивних переселенців - Розенко