Мінфін
Мінфін 5.ua

Мінфін підозрює, що 60 млрд з держбюджету йдуть на незаконні соцвиплати для переселенців

  25 тисяч осіб не були на підконтрольних Києву територіях, тобто оформили статус, перебуваючи в окупованих районах Донбасу

  Міністерсто фінансів України перевірило законність отримання соціальних виплат внутрішньо переміщеними особами (ВПЛ) згідно з українським законодавством, після чого виявилося, що 91% з перевірених не мають права на соцдопомогу від держави, розповів глава фінансового департаменту Мінфіну Андрій Рязанцев в інтерв'ю ZN.ua.

  Так, аудит Мінфіну показав, що право на допомогу мають лише 9% зареєстрованих переселенців. Держава може втрачати в зв'язку з цим до 60 млрд гривень, наголосив Рязанцев.

  З його слів, з 40 тисяч людей зі статусом ВПЛ, яких перевірив Мінфін, 25 тисяч осіб не були на підконтрольних Києву територіях, тобто оформили статус, перебуваючи в окупованих районах Донбасу. Частина з них потрапили під аудит Мінфіну переселенців, які отримують допомогу з українського бюджету, мають два в'їзди або два виїзди, повідомив Рязанцев.

  Крім того, з перевіреної кількості лише 9% (3 911 осіб) мали право на отримання грошової допомоги від держави. За оцінками експерта Мінфіну, якщо перенести цю статистку на загальне число зареєстрованих ВПЛ, то в Україні виявиться близько 150 тисяч реальних переселенців.

  Нагадаємо раніше повідомлялось, що за приблизними підрахунками, кількість фіктивних переселенців коливається у межах від 500 до 900 тис. осіб. Виплати на фіктивних переселенців щомісяця вимивають з державного бюджету кілька мільярдів гривень.

  Попередній матеріал
  Янукович вимагає від ЄС скасувати санкції проти нього
  Наступний матеріал
  Близько тисячі бійців НГУ пройшли маршем по Куликовому полю
  Теги:
  Loading...

  Екопоселення під Києвом для вимушених переселенців

  Вимушених переселенців з Донбасу примусово виселяють з гуртожитку

  За два роки не створено системи обліку переселенців – волонтер

  У Києві волонтери і експерти вчать переселенців, як почати чи відновити свій бізнес

  Правоохоронці виявили 28 тис. фіктивних переселенців

  Переселенці з Донбасу провели суботник у парку "Нивки"