Facebook / Дом свободных людей

У Києві волонтери і експерти вчать переселенців, як почати чи відновити свій бізнес

  Центр спільної допомоги переселенцям влаштовує бізнес-тренінги для вимушених переселенців зі Сходу і Криму

  Перереєструвати свій бізнес переселенці можуть поки тільки в Київській області та в Києві. Про це сьогодні розповіла юрист і бізнес-тренер Вікторія Мінаєва на тренінгу у хабі "Будинок вільних людей". Захід проводиться для переселенців, які планують почати свій бізнес з нуля, повідомлється на сторінці хабу у Facebook.

  "Якщо підприємець, фізична або юридична особа, зареєстрований на території АТО (Донецька, Луганська область), він має право перереєструвати свій бізнес в Києві або Київській області – згідно з чинним законодавством", - пояснила експерт. Для переоформлення бізнесу не потрібні виписки, головне – мати при собі паспорт та ІПН. На сайті Міністерства юстиції потрібно завантажити і заповнити форму для перереєстрації, та подати її, за потреби – додати додаткові КВЕДи. "Для юридичної адреси потрібно приміщення. Допоможе контракт з будь-якою особою на оренду. Місцем здійснення відповідальності буде місце вашої реєстрації", – каже експерт.

  Сьогодні в хабі "Будинок вільних людей" -  центрі спільної допомоги переселенцям, заснованому громадськими організаціями "КримSOS", "ВостокSOS», "Новий Донбас", "Центр зайнятості вільних людей", проходить одноденний бізнес-тренінг для вимушених переселенців Сходу і Криму.

  Захід розрахований на людей з бажанням почати свій бізнес і мінімальним досвідом, а також, для тих, хто хоче перезапустити свій бізнес. Переважно, на тренінгу присутні переселенці з Донбасу. Це вже другий бізнес-тренінг, який проводить ГО "КримSOS" в рамках в рамках Української Ініціативи підвищення впевненості (UCBI), яка фінансується Агенцією США з міжнародного розвитку (USAID).

  Експерти беруть участь в тренінгу на безкоштовній основі, захід так само безкоштовно для переселенців. Зокрема, тренер Андрій Стрельцов – бізнесмен з 15-річним стажем – розповів про нові технології, без яких сьогодні складно визначити майбутню успішність свого бізнесу. А тренер Андрій Уваров дав практичні поради, як просувати власний продукт.

  Наступний тренінг відбудеться в селі Підгірці 22-24 квітня. За словами організаторів, його аудиторія – переселенці-бізнесмени, чий бізнес вже працює на новому місці, але є необхідність у більш глибоких знаннях ведення бізнесу на новому місці. Для 5 переможців конкурсу бізнес-проектів передбачена грантова підтримка.

  Як повідомляв 5.ua, психолог з Донбасу заснувала арт-студію для вимушених переселенців.

  Попередній матеріал
  У Києві подешевшали яйця і овочі, подорожчав хліб та риба
  Наступний матеріал
  Фейгін: Не слухайте базік про швидке повернення Савченко - цього чекати не варто
  Теги:
  Loading...
  Переселенці з Донбасу провели суботник у парку "Нивки"

  Переселенці з Донбасу провели суботник у парку "Нивки"

  Психолог з Донбасу заснувала арт-студію для вимушених переселенців

  Психолог з Донбасу заснувала арт-студію для вимушених переселенців

  "Дерево миру": переселенці та бійці АТО взялися за озеленення Станиці Луганської

  "Дерево миру": переселенці та бійці АТО взялися за озеленення Станиці Луганської

  Як вимушені переселенці відбудовують своє життя у Краматорську

  Як вимушені переселенці відбудовують своє життя у Краматорську

  Родина переселенців з Донбасу збирає кошти 9-річному Олегу Салійчуку

  Родина переселенців з Донбасу збирає кошти 9-річному Олегу Салійчуку

  5 канал - трансляція наживо