Facebook / Центр зайнятості Вільних людей

Правоохоронці виявили 28 тис. фіктивних переселенців

  Для перевірки перебування внутрішньо переміщених осіб на території Харківської області функціонують 42 комісії

  У Харківській області Служба безпеки України виявила незаконні схеми соціальних виплат майже 28 тисячам фіктивних переселенців на більше ніж один мільярд гривень на рік. Про це йдеться в повідомленні прес-служби СБУ.

  За інформацією прес-служби, люди були зареєстровані в органах соціального захисту як внутрішньо переміщені особи з районів проведення антитерористичної операції. У документах зазначалося, що всі вони мешкають на території Харківської області, хоча фактично за місцями своєї реєстрації вони не проживали.

  "Щомісячно пенсії та інші соціальні виплати, призначені для них, надходили на українські банківські картки і знімалися готівкою організаторами оборудок через банкомати у Харкові. Потім зловмисники обмінювали гривні на російські рублі та переправляли готівку на непідконтрольну Україні територію через Російську Федерацію, у тому числі й для фінансування терористичної діяльності", - йдеться в повідомленні.

  Крім того, у СБУ зазначили, що для перевірки перебування внутрішньо переміщених осіб на території Харківської області функціонують 42 комісії. Найбільша кількість фіктивних переселенців виявлена в Ізюмському, Балаклійському та Барвінківському районах Харківщини.

  За матеріалами управління СБУ в Харківській області правоохоронні органи відкрили 30 кримінальних проваджень. Перевірки та слідчі дії тривають.

  Попередній матеріал
  Поліція перевіряє інформацію про замінування Верховної Ради
  Наступний матеріал
  Апеляційний суд визнав законним арешт азовця Краснова
  Теги:
  Loading...

  Психолог з Донбасу заснувала арт-студію для вимушених переселенців

  "Дерево миру": переселенці та бійці АТО взялися за озеленення Станиці Луганської

  СБУ виявила майже півмільйона фіктивних переселенців, які отримували соцвиплати

  Як вимушені переселенці відбудовують своє життя у Краматорську

  Родина переселенців з Донбасу збирає кошти 9-річному Олегу Салійчуку

  Переселенці зі Сходу створили анімаційний фільм "Усім потрібен дім"