Мінспорту ініціює громадську кампанію "Спільна олімпійська перемога"

З 5 по 21 серпня 2016 р. у Ріо-де-Жанейро відбудуться ХХХІ літні Олімпійські ігри, в яких візьме участь понад 10 тис. учасників з 206 країн світу. Українськими спортсменами вже здобуто понад 180 ліцензій на участь в Іграх.

Гідне представлення України на Олімпіаді – це обличчя та міжнародний престиж держави. Для здобуття олімпійських ліцензій та гідного виступу на Іграх наші спортсмени проходять через надважкі багаторічні тренування, вкладають у підготовку весь свій час, сили та, фактично, все своє життя.

Щоб створити додаткові стимули для успішного виступу наших олімпійців Міністерство молоді та спорту разом із представниками вітчизняного бізнесу та меценатами започаткували громадську кампанію "Спільна олімпійська перемога". Зокрема, утворюється позабюджетний призовий фонд для тих українських спортсменів, які стануть переможцями та призерами літніх Олімпійських ігор - 2016.

Призовий фонд "Спільної олімпійської перемоги" формується зацікавленими представниками бізнесу та меценатами у вигляді цінних подарунків: квартири, автомобілі, комп'ютерна, мобільна, аудіо-відео та побутова техніка, путівки тощо. По завершенні змагань лоти, які надійдуть у вигляді меценатської допомоги до призового фонду кампанії, будуть розіграні на безпрограшній лотереї між українськими олімпійцями.

До акції вже приєдналися перші представники бізнес-спільноти України. Зокрема, компанія “УК Девелопмент” надала сертифікат на однокімнатну квартиру в ЖК "Олімпійське містечко". Фірма Yana Luxury Travel надала сертифікат на уікенд в одному із фешенебельних готелів Європи. Офіційним медіа-партнером кампанії виступив "5 канал". 

Координатор акції – радник Міністра молоді і спорту Володимир Бульба. Телефон для зв'язку із координатором та отримання додаткової інформації: 050 222 5 333.
        Партнери:
ЖК "Олімпійське Містечко", компанія "ЛІКО-Холдинг", турагенція "Загорье", турагенція "Yana Luxury Travel", компанія "Electrolux", "Діамантбанк", компанія "Парі-Матч" та ресторан "Олімпійський".

Попередній матеріал
Як Україна звільняє політичних в'язнів у Росії
Наступний матеріал
Депутати та політичні експерти: Чи можливе повернення грошей Януковича в Україну

Олімпіада-2020 відбудеться в Японії

У Харкові відбудеться перша всеукраїнська олімпіада з кібербезпеки