5.ua

Олімпіада-2020 відбудеться в Японії

   

  Окрім Токіо за право прийняти престижні змагання боролися Мадрид і Стамбул. Втім, Іспанія відсіялася ще за результатами першого туру таємного голосування, попри те, що її вважали фаворитом.  А у другому турі - японці набрали майже удвічі більше голосів, аніж турки. Цьогорічна заявка японців викликала у МОК сумніви: адже Токіо розташований неподалік аварійної АЕС Фукусіма. Втім, представникам країни Сонця, що сходить, вдалося переконати організаторів Олімпіади: Токіо - абсолютно безпечне місце для спортсменів.

  Сіндзо Абе, прем’єр-міністр Японії (в Аргентині): «Змагання за право прийняти  Олімпійські ігри - було тривалим і складним, а супротивники - гідними. Я хочу подякувати  Олімпійському Комітетові і усім у світі, хто підттримав саме нашу заявку».

  Японська жінка: «Я дуже рада, що ми перемогли і Олімпійські Ігри відбудуться саме у Токіо. Впевнена, що усе пройде на найвищому рівні, атлети покажуть чудові результати і близькість Фукусіми абсолютно не завадить влаштувати справді надзвичайне свято».

  Попередній матеріал
  У столиці Мексики потужні зливи
  Наступний матеріал
  Королева Великої Британії Єлизавета Друга відвідала традиційний фестиваль Хайленд Геймз у Браемарі
  Теги:
  Loading...