Допінговий скандал: російських атлетів хочуть відсторонити від участі в Олімпіаді-2016

  Росія буде відсторонена від участі в Олімпіаді, якщо підтвердяться звинувачення в існуванні цілої "допінгової програми"

  РФ можуть відсторонити від участі в Олімпійських іграх у Бразилії в Ріо-де-Жанейро. Таку можливість не виключає голова Міжнародного олімпійського комітету Томас Бах. Про це повідомляє "Дзеркало тижня" з посиланням на німецьке видання Frankfurter Allgemeine Zeitung.

  Росія буде відсторонена від участі в Олімпіаді, якщо підтвердяться звинувачення в існуванні цілої "допінгової програми".

  Бах наголосив: "Не повинно бути сумнівів в тому, що МОК притягне до відповідальності не тільки окремих спортсменів, а й усе їх оточення. Можуть бути вжиті заходи від довічного відсторонення від участі в Олімпійських іграх і серйозних грошових штрафів до виключення цілих національних федерацій, як це вже сталося з Всеросійською федерацією легкої атлетики (ВФЛА)".

  Окрім того, голова МОК підкреслив, що участь російських атлетів на Олімпійських іграх у Ріо залежить від результатів розслідування Всесвітнього антидопінгового агентства (WADA).

  "Якщо будуть свідоцтва про існування організованої та широкомасштабної допінгової системи, яка зачіпає і інші види спорту, міжнародні об'єднання та МОК повинні будуть прийняти важке рішення між колективною відповідальністю та індивідуальної справедливістю", – заявив Бах.

  Додамо, що раніше американське видання The New York Times опублікувало матеріал з висловлюваннями екс-голови московської антидопінгової лабораторії Григорія Родченкова, який стверджує, що мінімум 15 атлетів з Росії, які виграли медалі на зимовій Олімпіаді в Сочі, брали участь у допінговій програмі уряду Росії.

  Як повідомляв 5.ua, у листопаді 2015 року Міжнародний союз біатлоністів оштрафував Росію на 100 тис. євро за зловживання допінгом.

  Попередній матеріал
  Відсьогодні українські компанії можуть брати участь у держзакупівлях у 45 країнах
  Наступний матеріал
  Над створенням кліпу Coldplay працювала українська студія

  15 чемпіонів Сочі-2014 з РФ приймали допінг, аналізи підмінювали – екс-глава антидопінгової лабораторії

  Італійський регбіст втановив допінговий антирекорд

  УЄФА припинив співпрацю з Росією у сфері боротьби з допінгом

  У Росії помер уже другий чиновник із керівництва антидопінгової агенції

  Всесвітнє антидопінгове агентство рекомендувало заборонити російським атлетам брати участь в Олімпіаді

  Організатори Чиказького марафону вимагають від російської легкоатлетки повернути $850 тис. через вживання допінгу