sport-xl.org

Міжнародний союз біатлоністів оштрафував Росію на 100 тис євро за зловживання допінгом

  Російський спорт накликав на себе немилість й Міжнародного союзу біатлоністів.

  У цій організації виявилися дуже занепокоєними кількістю позитивних допінг-проб, узятих у російських спортсменів. Лише у сезоні 2013/2014 років одразу у трьох біатлоністів, які виступають під прапором з двоголовим орлом, були виявлені сліди застосування заборонених препаратів.

  Рішенням міжнародної федерації результати усіх змагань, в яких викриті росіяни брали участь, відкориговані, а грошові винагороди вирахувані. Самі ж спортсмени відсторонені на тривалі терміни, а їхня федерація оштрафована на сто тисяч євро. Це максимальне покарання, передбачене Міжнародним союзом біатлоністів.

  Нагадаємо, на початку листопада розгорівся скандал через розслідування Всесвітнього антидопінгового агентства (WADA) у Росії. В агентстві були вражені рівнем використання допінгу серед російських атлетів. У зв’язку з цим комісія WADA рекомендувала Міжнародному олімпійському комітету заборонити всім російським атлетам брати участь у змаганнях Міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій, зокрема, і в літній Олімпіаді в Ріо-де-Жанейро наступного року.

  Попередній матеріал
  У Запоріжжі освистали новообраного мера Буряка
  Наступний матеріал
  "Шахтар" ледь не створив сенсацію у грі з "Реалом"