Ігор Цвєтов 112.ua

Ранок Паралімпіади-2020: Україна виграла дві срібні та одну бронзову медалі

Загалом українська команда має вже 97 медалей

Ще три медалі – дві срібні та одна бронзова – додалися в українську скарбничку ранком 11 дня Паралімпіади-2020 у Токіо.

Віцечемпіоном став український легкоатлет з Миколаєва Ігор Цвєтов. Він став другим у фінальному забігу на 200 м – пробіг дистанцію за 23,35 с. Це уже друга його срібна медаль на цих іграх. Під час вручення першої він відмовився від спільного фото зі спортсменами з Росії, які виграли золоту і бронзову медалі.

Як пізніше розповів Цвєтов, цим жестом не хотів образити конкурентів – натомість, так показав свою повагу до Батьківщини. Цього разу також не став зраджувати своїм принципам і під час нагородження знову відмовився від спільного фото з росіянами.

Срібну нагороду виборола і веслувальниця Марина Мажула у змаганнях на байдарках-одиночках. Вона подолала дистанцію 200 м – за 54,805 с. Випередила її лише німкеня Едіна Мюллер із результатом у 53,958 с.

Бронзову медаль у кульовій стрільбі також виграв Василь Ковальчук. Він став третім у фіналі змішаних змагань зі стрільби з малокаліберної гвинтівки на 50 м лежачи.

Загалом на Паралімпійських іграх-2020 у Токіо українська команда має вже 97 медалей: 24 золотих, 46 срібних та 27 бронзових. У загальному заліку Україна посідає п'яту сходинку.

Нагадаємо, напередодні українська спортсменка Зоя Овсій завоювала золото і встановила рекорд Паралімпіади у змаганнях з метання булави. Ще одним чемпіоном став плавець Денис Остапченко.

Російські найманці гатили біля двох населених пунктів – поранено українського армійця