Зоя Овсій
Зоя Овсій paralympic.org.ua

Українська спортсменка Зоя Овсій завоювала золото і встановила рекорд Паралімпіади

Перед цим вона виграла бронзу в метанні диска

Українська легкоатлетка Зоя Овсій стала чемпіонкою Паралімпійських ігор у Токіо, перемігши на змаганнях із метання булави. Вона встановила паралімпійський рекорд із результатом 25,12 метра, значно поліпшивши минулий показник (22,81). Про це пише видання "Обозреватель".

Наша співвітчизниця останньою підійшла до снаряду і з першої спроби обігнала всіх суперниць. Другою на змаганнях стала американка Кессі Мітчелл (24,18), а третьою – Олена Горлова, яка представляє Паралімпійський комітет Росії (ПКР).

Зазначимо, що Овсій також належить світовий рекорд у метанні булави – 25,23 метра. Вона встановила його в 2019 році на змаганнях в Об'єднаних Арабських Еміратах (ОАЕ).

Це не єдина нагорода для українки на Паралімпіаді-2020. Раніше вона виграла бронзу в метанні диска.

Завдяки цій нагороді, яку виграла Овсій, Україна закріпилася на п'ятому місці в медальному заліку. Спортсмени з нашої країни завоювали 24 золоті, 44 срібних та 26 бронзових медалей.

Нагадаємо, що у наших паралімпійців вже 94 медалі. З них 24 золотих, 44 срібних та 26 бронзових.

Літак із Льовочкіним та ще десятком депутатів ОПЗЖ просився сісти у Полтаві – але пасажирів з борту не випустили
    Напад на Порошенка: суд зобов'язав Нацполіцію зареєструвати провадження щодо скоєння злочину проти державного діяча

Дев'ятий день Паралімпіади: в України 84 медалі та знову п'яте місце в рейтингу

Злива медалей триває: плавець Антон Коль виборов срібло на Паралімпіаді-2020

Золото і срібло у плаванні та бронза у стрільбі з пістолета: Україна здобула вже 80 медалей на Паралімпіаді-2020

Паралімпіада-2020 в Токіо: українка Помазан здобула золото у штовханні ядра

Паралімпіада в Токіо: українець Загребельний встановив рекорд Європи і здобув золото

Паралімпійські ігри-2020: українські спортсмени вже здобули 75 медалей