Паралімпіада в Токіо 2020: Україна – у ТОП-5

Очолює медальний залік збірна Китаю

В Токіо завершився четвертий день Паралімпіади-2020. Україна потрапила у топ-5. Про це повідомляє "5 канал" з посиланням на офіційний сайт Паралімпіади.

Українські спортсмени продовжують вражати. "Золото", "срібло" та "бронзу" – загалом 12 нагород сьогодні здобули паралімпійці.

Золото вибороли плавці Михайло Сербін в запливі серед чоловіків на спині на дистанції 100 метрів, Денис Дубров – у запливі комплексом на дистанції 200 метрів, Євген Богодайко в запливі – брасом на дистанції 100 метрів. А також Максим Кріпак, який став першим у запливі вільним стилем на 100 метрів.

Срібну нагороду в ранковій сесії виграв Роман Данилюк у штовханні ядра. Його результат – 16 з половиною метрів. Перемогу в цьому змаганні здобув іспанець. Ще одне срібло завоювала дзюдоїстка Ірина Гусєва. У поєдинку за "золото" вона програла азербайджанській спортсменці. Своє срібло завоювали також плавець Віктор Смірнов та фехтувальниця Наталія Морквич.

Бронзовими призерами стали Іван Май та Максим Ніколенко. Обидва – у матчах із настільного тенісу. Ще одна бронза у дзюдоїста Руфата Магомедова. Загалом, у скарбничці української параолімпійської збірної вже 34 медалей.

Наразі медальний залік очолює збірна Китаю. У них 79 нагород. На другому місці Велика Британія, яка виграла 43 медалі.

Як повідомляв 5.UA, Україна продовжує виборювати медалі на Паралімпійських іграх у Токіо.

Вибухи на військовому складі в Казахстані: у країні оголосили загальнонаціональну жалобу
    У ТКГ заявили, що під час обстрілів Авдіївки постраждало 9 українських оборонців

Українська плавчиня Мерешко здобула третю медаль на Паралімпіаді у Токіо

Україна продовжує виборювати медалі на Паралімпійських іграх у Токіо: срібло та дві бронзи

Паралімпіада в Токіо: Україна здобула третє золото