Паралімпійські ігри
Паралімпійські ігри Shutterstock

Паралімпіада в Токіо 2020: який вигляд має медальний залік

В України 8 медалей, серед них – золота

За підсумками першого дня Україна перебуває на 5-му місці серед усіх країн на Паралімпійських іграх Токіо-2020. Про це повідомляє "5 канал" з посиланням на офіційний сайт Паралімпіади.

Загальна кількість медалей – 8. Срібла з них найбільше – 5 нагород, одне золото та дві бронзових медалі.

Першу ж сходинку посідає Австралія. Там спортсмени вибороли загалом 10 медалей. На другому місці Китай. Вони також отримали 8 нагород, проте 5 з них – золоті. Наступну сходинку посідає Паралімпійський комітет Росії з шістьма медалями, в тому числі трьома золотими. Раніше Російській збірній заборонили виступати під прапором своєї країни через порушення антидопінгових правил.

На попередніх зимових Паралімпійських іграх у Південній Кореї українська збірна встигла вибороти загалом 22 медалі. 7 з них були золотими. Тоді Україна посіла 5-те місце в рейтингу.

Як повідомляв 5.UA, плавчиня Мерешко здобула для України перше золото.

Російську мову на Дніпропетровщині позбавили статусу регіональної
    У харківському кафе працівник почав передражнювати відвідувачів, які попросили обслуговувати українською

24 серпня урочисто відкриються XVI літні Паралімпійські ігри у Токіо – як змагатиметься Україна

Один день до старту Паралімпіади-2020: в Токіо продовжують прибувати атлети

Незадовго до Паралімпіади-2020 меценати передали спортсменам модернізовані візки – подробиці

Літня база для паралімпійців: Зеленський обіцяє владнати питання

Влада забрала у паралімпійців 600 млн грн на зарплати суддям

Тріумфальні 95 медалей: як Україна виграла Чемпіонат Європи з паралімпійського плавання